اعتراض کلمبیا و فلسطین ؛ Flip-Flop پناهندگان بایدن ؛ دام سرشماری

اعتراض کلمبیا و فلسطین ؛ Flip-Flop پناهندگان بایدن ؛ دام سرشماری

بایدن قصد دارد مالیات افراد با درآمد بالا را افزایش دهد. چرا ما برای مبارزه با نابرابری و پایان دادن به عدم دقت باید کارهای بیشتری انجام دهیم.

جیمز جردن، هماهنگ کننده ملی اتحاد برای عدالت جهانی ، در مورد اعتراضات مداوم در کلمبیا در مورد افزایش مالیات پیشنهادی که منجر به حداقل 19 کشته شده است ، با ما صحبت می کند ، جزئیات این پیشنهاد که چنین واکنش شدید را برانگیخت چه بود ، و چرا پاسخ پلیس بسیار خشونت آمیز بوده است. ما همچنین در مورد چگونگی کاهش اقتصاد کلمبیا در طی همه گیر شدن صحبت می کنیم ، برخی گزارش ها حاکی از کاهش 7 درصدی است و این برای دولت ایوان دوکه ، که همچنین با انتقادات نسبت به عدم تمایل خود برای حمایت از پایان آن در صلح 2016 روبرو شده است ، صحبت می کند. توافق با FARC.

سامر مخلوف، فعال فلسطینی ، درباره افزایش حملات خشونت آمیز شهرک نشینان اسرائیلی در فلسطین ، با بیش از 210 مورد خشونت در سه ماه اول سال 2021 ، از جمله مرگ یک فلسطینی ، و چگونگی کمک و پشتیبانی این حملات توسط دولت اسرائیل ما همچنین درباره تأخیر انتخابات تشکیلات خودگردان فلسطین در میان اختلاف نظر در مورد رای گیری در بیت المقدس شرقی متصل به اسرائیل و اختلافات در حزب فتح او و اینکه آیا می توانیم تغییر رهبری در فلسطین را ببینیم ، موانع نتانیاهو برای تشکیل دولت و اینکه آیا خواهیم دید ، صحبت خواهیم کرد تغییر سیاست در مقابل فلسطین از طرف دولت بایدن.

جون جتر، نویسنده و دو بار نامزد نهایی جایزه پولیتزر و رئیس دفتر سابق دفتر واشنگتن پست و خبرنگار خارجی برنده جایزه ، با ما در مورد این روایت صحبت می کند که دولت بایدن عمدتا از طریق مالیات از افراد با درآمد بالا پیشرفت می کند و اینکه آیا این موفقیت موفقیت آمیز خواهد بود به مسائل نابرابری و یک جامعه برنده همه بپردازید. ما همچنین درمورد اینکه چگونه تمرکز شدید بر جمعیت ، هنگام پیش بینی نتایج انتخابات در کشور ، لزوماً ابزاری دقیق نیست ، هنگامی که با مفروضات دیرینه درمورد چگونگی رای گیری گروه های خاص لزوماً منعکس کننده واقعیت نیست.

ریموند کالدول، تهیه کنندگی مدیر هنری در تئاتر آلیانس ، در گفتگو درباره نمایش جدید “City in Transition: The Quadrant Series” به ما پیوست ، که واشنگتن دی سی را با کشف تاریخچه هر ربع ، بررسی شرایط فعلی آنها و طرح آینده آنها بررسی می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]