اعتراض به افزایش خشونت – Sputnik International

اعتراض به افزایش خشونت – Sputnik International

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas با موضوعات مختلفی از اعتراضات سراسری Black Lives Matter تا ماهیت سرمایه داری تا جدیدترین افشاگری های مربوط به استیل Dossier و جدیدترین عناوین خبری را پوشش دادند.

میهمانان

الكساندر مرکوریس – سردبیر در TheDuran.com | New Steele Dossier Shocker

پیت اینگامی – میزبان رادیو ، وبلاگ نویس | دموکرات ها نکات ضد گفتگو را از جنگ داخلی تکرار می کنند

مارک فراست – اقتصاددان ، استاد ، مشاور ، درامر ، عقاب پیشاهنگ ، دریایی ، آزادیخواه | اعتراضات پورتلند و حقوق مالکیت

ویت رید – تحلیلگر و تهیه کننده اخبار اسپوتنیک برای هر وسیله ضروری ، که از رادیو Sputnik M-F پخش می شود از ساعت 2-4 بعد از ظهر | حمله به روزنامه نگاران در پورتلند

در ساعت اول امروز ، مونولوگ جمال به ماهیت ذهنی ارزشها پرداخت. سپس به میزبانان الكساندر Mercouris پیوست ، كه در مورد این افشاگری بحث كردند كه “منبع فرعی اولیه” در پرونده كریستوفر استیل ، محقق مؤسسه بروكینگز است. الكساندر گفت كه این اطلاعات جدید ضربه مهلك دیگری برای پرونده است كه هرگونه اعتبار در اختیار دارد. سپس آنها درباره اعتراضات گسترده در سراسر ایالات متحده بحث کردند و آنها را با اعتراضات جلیقه زرد در فرانسه در تضاد قرار دادند. الكساندر گفت كه او معتقد است ، در حالی كه معترضین Black Lives Matter درمورد وحشیانه بودن پلیس نكته معتبری را ارائه می دادند ، اما آنها توسط نهاد دموکرات به شکلی که معترضین در فرانسه نبوده اند ، همکاری کردند. آنها همچنین در مورد مشکل رای دهندگان انگلیس در رای دادن به بوریس جانسون به دلیل موضع گیری وی در رابطه با Brexit گفتند ، زیرا آنها می دانستند که وی قصد دارد از بین بردن NHS انگلیس را برچیند.

در ساعت دوم ، به پیت و کامی پیوستند و در مورد مقاله اخیر پیت بحث کردند که گفته استدلال دموکرات ها علیه سربازان فدرال در پورتلند مورد استفاده قرار می گیرد ، استدلال هایی را که در گذشته درباره پایان دادن به برده داری و جنبش حقوق مدنی انجام می دهند ، تکرار می کنند.

سپس شین و جمارل به مارك فراست ملحق شدند ، كه دیدگاه خود را در مورد اعتراضات به ویژه در پورتلند نشان داد و اظهار داشت كه ارزش اصلی وی حقوق مالکیت است و دو ماه حمله به پورتلند او را متقاعد كرده است كه كاری را انجام دهد. غیرممکن است ، یعنی رای دادن به دونالد ترامپ. آنها همچنین درمورد ماهیت سرمایه داری و اینکه آیا ارزش آن است که ارزش املاک را در طول زندگی انسان ارزیابی کنیم ، مورد بحث قرار دهند.

در ساعت سوم ، میزبان بحث کردند که آیا گروه Act Blue صرفاً بازوی حزب دموکرات است و آیا جنبش Black Lives Mat باید خود را از دموکراتها متمایز کند و ایدئولوژی مستقلی را اعلام کند.

سپس به واتی رید ، تهیه کننده رادیو اسپوتنیک ، که در اعتراضات در پورتلند بوده است ، پیوست. آنها درباره آنچه او گفت “زیبایی” جامعه است که در آنجا برای مبارزه با اجرای قانون فدرال که به منطقه اعزام شده است ، گفتگو کردند. او همچنین در مورد مصاحبه هایی که با شهردار پورتلند انجام داده است ، تد ویلر و گفتگو با “دیوار مادران” صحبت کرد.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم