اعتراض بازداشت شدگان با افزایش COVID-19 در بازداشتگاه. Purdue Pharma گناهکار است

اعتراض بازداشت شدگان با افزایش COVID-19 در بازداشتگاه. Purdue Pharma گناهکار است

با افزایش پرونده های COVID-19 در بازداشتگاه شمال غربی (NWDC) در تاکوما ، واشنگتن ، هشت نفر در اعتصاب غذا به سر می برند.

مارو مورا-ویالپاندو، بنیانگذار La Resistencia ، سازمان دهنده جامعه و مهاجر بدون سند ، به ما می پیوندد و در مورد هشت نفر که در حال حاضر در NWDC در تاکوما بازداشت شده اند ، اعتصاب غذا می کنند که از جمعه هفته گذشته آغاز شده و خواستار تغییر در پرونده COVID-19 هستند. رسیدگی شده با محدودیت های جدید مربوط به ویروس کرونا و افزایش نگران کننده موارد COVID-19 در ایالت واشنگتن ، دولت همچنان در اولویت بندی سلامت افراد داخل NWDC کوتاهی می کند. ما همچنین در مورد پیش بینی رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن در مورد پیش نمایش برنامه 100 روز نخست کار خود بحث خواهیم کرد.

دان کوالیک، وکیل ، استاد و نویسنده کتاب “دیگر هیچ جنگی: چگونه غرب با استفاده از” مداخله بشردوستانه “برای پیشبرد منافع اقتصادی و استراتژیک ، حقوق بین الملل را نقض می کند” ، به ما پیوست تا روز سه شنبه درباره ادعای مجرم سازنده OxyContin ، Purdue Pharma بحث کنیم و این چگونه به ساکلر کمک می کند خانواده. این شرکت اعتراف کرد که در تلاش برای حفظ جریان داروهای مسکن ، از جمله پرداخت استرداد غیرقانونی به پزشکان ، مرتکب سه جنایت شده است. پرداخت یک شرکت ثبت اسناد پزشکی برای ارسال اطلاعات پزشکان در مورد بیماران که آنها را به تجویز مواد مخدر بیشتر ترغیب می کند. و دروغ گفتن به اداره مبارزه با مواد مخدر در مورد تلاش برای جلوگیری از ورود مواد افیونی به بازار سیاه و گمراه کردن آژانس برای افزایش سهمیه های تولید خود. اما این ادعا نتیجه معکوس آنچه ممکن است حدس بزند – به جای اینکه هر یک از خانواده ساکلر را که میلیاردها دلار از این داروها درآمد کسب کرده است ، پاسخگو باشد ، در عوض ارزش شرکت را حفظ می کند تا بتواند به عمومی تبدیل شود – شرکت سودآور ، که می تواند برای جریمه ها و تسویه حساب ها غارت شود ، و سود گریختگان را دست نخورده باقی بگذارد. آیا این درست است؟

دکتر لری کاپلین، یک رهبر ملی در زمینه موضوعات بهداشت عمومی و تدارکات مراقبت های بهداشتی و مدیر عامل DOCS Health ، برای بحث در مورد تقاطع ورزش و COVID-19 به ما پیوست. با وجود بیماری همه گیر ، لیگ های ورزشی به بازی ادامه می دهند و حتی در میان رکورد تعداد موارد جدید ، فصل ها را نیز آغاز می کنند. بسکتبال انجمن ملی ورزشکاران ملی (NCAA) از روز چهارشنبه آغاز می شود و حتی قبل از انجام اولین بازی نیز هرج و مرج زیادی وجود داشته است. تعدادی از مربیان از نظر آزمایش COVID-19 مثبت بوده اند و چندین تیم شاهد لغو یا به تعویق افتادن مسابقات خود بوده اند ، از جمله تیم مردان شماره 1 دانشگاه بیلور. از طرف زنان ، دانشگاه شماره 3 رتبه بندی کنتیکت پس از مثبت شدن آزمایش یکی از اعضای برنامه ، کلیه فعالیت های تیم را به حالت تعلیق درآورد. فوتبال NCAA همچنان شاهد لغو بازی تیم ها به دلیل ویروس است. آیا این لیگ ها باید به بازی خود ادامه دهند یا زمان آن است که فصل های خود را به پایان برسانند؟

جیم کاواناویراستار The Polemicist ، برای بحث در مورد انتقال بایدن به کاخ سفید و بخشش احتمالی مایکل فلین به ما پیوست. آکسیوس روز سه شنبه گزارش داد ، به نقل از “دو منبع با اطلاع مستقیم از بحث ها ”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم