اعتراضات گسترده در سراسر کشور ، شورش بر سر کشتن جورج فلوید

اعتراضات گسترده در سراسر کشور ، شورش بر سر کشتن جورج فلوید

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان در مورد ناآرامی های داخلی در سراسر کشور و شورش های چشمگیر ، آتشین و غالباً خشونت آمیز که این هفته در سراسر ایالات متحده اتفاق افتاد ، صحبت کردند. ما همچنین با لوسی کومیزار در مورد دروغ های بیل برودر در داستان مگنیتسکی صحبت کردیم.

میهمانان:

ریک سانچز – روزنامه نگار ، گزارشگر ، مجری ، و مجری “اخبار با ریک سانچز” در RT America | آنچه پلیس پلیس مینیاپولیس مرتکب اشتباه شده و خشونت ایالات متحده پس از قتل جورج فلوید کشته شد

ویت رید – تحلیلگر و تولیدکننده اخبار اسپوتنیک برای هر وسیله ضروری | گزارش ویژه: سرکوب پلیس روزنامه نگاران

اسکات ریتر – بازرس سلاح سابق سازمان ملل و WMD Whistleblower | پلیس آمریكا آمریكایی ها را مانند مبارزان دشمن مشاهده می كند

لوسی کومیزار – روزنامه نگار تحقیقاتی با تمرکز بر فساد مالی و شرکتی | پاسخ Browder به نظرات او

در ساعت اول و ساعت دوم ما به مهمانان پیوستیم تا در مورد اعتراضات و اعتراضات این آخر هفته و شورش ها درباره مرگ روز جورج فلوید صحبت کنیم. ما با ریک سانچز در مورد اشتباهاتی که پلیس مینیاپولیس در واکنش اولیه خود به اعتراضات انجام داد ، صحبت کردیم و اینکه چرا می بینیم این اقدامات همچنان در سراسر کشور بهار می شود.

ما گفتگو را در ساعت دوم خود با وایات رید خود Sputnik ، که در طول این اعتراضات زنده و در زمین در واشنگتن دی سی بود ، ادامه دادیم ، قبل از ادامه مکالمه با بازرس سابق سلاح های سازمان ملل ، اسکات ریتر ، که به ما گفت که کجا فکر می کند یونایتد است. ایالتها در این بحران غیر منطقی عمل کرده و واکنش نشان داده اند.

در ساعت سوم ما ، به لوسی کومیزار پیوستیم تا در مورد پاسخ بیل برودر در مورد تسلیم وی به مقامات استرالیا در مورد قانون پیشنهادی مگنیتسکی خود صحبت کنیم ، این حقایق که Browder در پاسخ او نادیده گرفته و پنهان شده است و چگونه او این مسئله را از بین برد ، و چرا او را زحمت می کشد در وهله اول قرار دارد: برای مخفی کردن جنایات و همدستی های خود در کلاهبرداری گسترده و غیراخلاقی بر روی مالیات دهندگان روسی و سهامداران او.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم