اعتراضات لوئیزویل؛ بحث عمومی UNGA؛ بانک ها پولشویی می کنند

اعتراضات لوئیزویل؛ بحث عمومی UNGA؛ بانک ها پولشویی می کنند

اعتراضات ادامه می یابد و دو افسر پس از اینکه هیئت منصفه اعظم در اتهام افسران به جرم کشتن برونا تیلور متهم نمی شوند ، مورد اصابت گلوله قرار می گیرند.

تریسی رد، فعال و سازمان دهنده ، برای بحث در مورد هیئت منصفه اعظم در قتل پلیس برونا تیلور به ما پیوست که نشان داد دو افسری که سلاح های خود را به سمت تیلور شلیک کردند ، پس از مواجهه با تیراندازی دوست پسرش ، با استفاده از زور برای محافظت از خود موجه بودند. تنها اتهامات مربوط به سه مورد خطر به خطر انداختن افسر اخراج شده برت هانكیسون به علت تیراندازی به خانه ای در كنار تیلور با افراد داخل بود. فعالان در سراسر کشور حداقل در خیابان های بسیاری از شهرهای ایالات متحده از جمله نیویورک ، شیکاگو ، واشنگتن دی سی ، آتلانتا و فیلادلفیا به خیابانها خشمگین هستند. اعتراضات در لوئیزویل با وجود ممنوعیت منع رفت و آمد در ساعت 9 عصر ، تا عصر همچنان ادامه داشت.

الكساندر مرکوریس، سردبیر در theduran.com و مجری برنامه “The Duran” در یوتیوب ، برای بحث درباره برخی موارد برجسته و برجسته از مجمع سازمان ملل به ما پیوست. یک لیست طولانی دیگر از سخنرانان در بحث عمومی UNGA وجود داشت – چندین کشور آسیای میانه ، چند رهبر آفریقایی و رهبران آمریکای جنوبی. برخی از رهبرانی که روز گذشته در اخبار صحبت می کردند نیکلاس مادورو از ونزوئلا ، ژانین آنز از بولیوی ، میشل آون از لبنان ، برهم صالح از عراق ، محمد اشرف غنی از افغانستان و سلمان پادشاه عربستان سعودی بودند.

دکتر جک راسموس، که در کالج سنت مری کالیفرنیا به تدریس اقتصاد و سیاست می پردازد و نویسنده کتاب “آفت نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” است ، پرونده های FinCEN و گزارش کنسرسیوم بین المللی روزنامه نگاران تحقیقی را در مورد جرایم مالی جاری در بانک های عظیم جهانی

نیکولاس جی اس دیویسنویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و تخریب عراق” به ما پیوست تا درباره تهدید دونالد ترامپ مبنی بر عدم انتقال صلح آمیز قدرت در صورت از دست دادن ریاست جمهوری در ماه نوامبر ، به ما بپردازد. آخرین تلاش ها برای عادی سازی “اشغال” اسرائیل در فلسطین ؛ و سیاست خارجی بایدن.

اریکا مشولدر مدیر اجرایی انجمن جمجمه و صورت کودکان ، برای بحث درمورد ماه پذیرش جمجمه ، به ما می پیوندد.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]