اعتراضات سراسر کشور به قتل جورج فلوید ادامه می یابد: آیا پلیس آمریکا تغییر خواهد کرد؟

اعتراضات سراسر کشور به قتل جورج فلوید ادامه می یابد: آیا پلیس آمریکا تغییر خواهد کرد؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با داوید شولتز ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و نویسنده کتاب “ایالت های چرخش ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده” به ما پیوسته است.

در پاسخ به قتل جورج فلوید ، اعتراضات خشونت آمیز برای دومین شب پیاپی روز چهارشنبه در مینیاپولیس ، مینسوتا فوران کرد. فلوید ، مرد آفریقایی-آمریکایی ، در ویدئویی که از او درخواست کمک پزشکی کرده بود گفته بود که نمی تواند نفس بکشد در حالی که درکه شووین ، افسر پلیس مینیاپولیس ، هنگام بازداشت او روی زمین ، زانوی خود را بر گردن او گذاشت. اداره پلیس مینیاپولیس دیگر مأموران حاضر در صحنه را به عنوان توماس لین ، تو تائو و J. الكساندر كونگ شناسایی كرد. هر چهار افسر از آن زمان اخراج شده اند. ما از این تحولات جدید چه می خواهیم؟

هفته گذشته به عنوان دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده و دولتمردان ایالتی برای بازگشایی اقتصاد ، هفته گذشته حدود 2.1 میلیون آمریکایی مطالبات جدیدی را درباره مزایای بیکاری ارائه کردند. این مطابق اطلاعات منتشر شده توسط وزارت کار در روز پنجشنبه است. هیل گزارش داد: “در هفته منتهی به 23 مه ، 2،123،000 تعدیل شده فصلی مطالبات اولیه را برای دریافت مزایای بیکاری تقاضا کردند ، که از مجموع 2،446،000 درخواست تجدید نظر شده در هفته قبل ثبت شده است.” چگونه می توانیم این موضوع را حس کنیم؟

روزنامه فایننشال تایمز روز چهارشنبه گزارش داد: “یک برنامه فدرال 3 میلیارد دلاری که به منظور تهیه غذا از کشاورزان به گرسنه آمریکایی ها در طول همه گیر کوروی ویروس طراحی شده است ، توسط گروه های خیریه به دلیل بی توجهی به نیویورک و سایر ایالت های شمال شرقی ایالات متحده مورد انتقاد شدید قرار گرفته است.” “از 1.2 میلیارد دلار اعطا شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده تاکنون ، فقط 54 میلیون دلار یا کمتر از 5٪ ، به توزیع کنندگان مواد غذایی در منطقه شمال شرقی آن – نیویورک ، کانکتیکات ، رود آیلند ، ماساچوست ، ورمونت ، نیوهمپشایر و … رفته است. ماین ، هفت ایالت که در کنار هم تقریباً یک دهم جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند توزیع این کمک ها سؤالات مربوط به انصاف سیاسی را برانگیخته است زیرا هیچ کدام از ایالت ها در انتخابات سال 2016 به دونالد ترامپ رأی ندادند. قراردادهایی در “برنامه جعبه مواد غذایی کشاورزان به خانواده ها” داده شده است. “

میهمانان:

دیوید شولتز – استاد علوم سیاسی در دانشگاه هملین و نویسنده “ایالات نوسان ریاست جمهوری: چرا فقط ده ماده”.

دکتر جک راسموس – استاد اقتصاد دانشکده سنت مری ، کالیفرنیا و نویسنده کتاب “بانکهای مرکزی در انتهای طنابهای خود: سیاست پولی و رکود اقتصادی”.

الیزابت هندرسون – عضو ائتلاف ملی كشاورزی خانواده و هیئت مدیره انجمن کشاورزی ارگانیك شمال شرقی نیویورك (NOFA-NY) كه كمیته سیاست گذاری را به عهده دارد و نماینده شورای بین المللی NOFA در هیئت مدیره پروژه عدالت كشاورزی است. نوشته های وی در مورد کشاورزی ارگانیک در کتاب “طبیعی کشاورز” و سایر نشریات دیده می شود ، و او نویسنده اصلی “به اشتراک گذاری برداشت: راهنمای شهروندی برای کشاورزی تحت حمایت جامعه” است. او همچنین برای اعضای گروه محصولات ارگانیک که از کشاورزی حمایت می شوند ، (“GVOCSA”) “کتاب غذایی برای برداشت پایدار” نوشت.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم