اعتراضات روز مه ، طوفان اقتصادی ، انکار سیاسی و آزمایش وفاداری

اعتراضات روز مه ، طوفان اقتصادی ، انکار سیاسی و آزمایش وفاداری

بگذارید امروز یک روز ستیزه جویی و جشن باشد ، ناامیدی ها. و سپس بیایید در مورد چگونگی حرکت خودمان فراتر از سیاست فکر کنیم.

دکتر جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه های رادیویی و نویسنده “Scourge of Neoliberalism: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، درباره آینه funhouse که وال استریت است توضیح داد و چرا مردم باید آن را نادیده بگیرند. وضعیت اقتصادی واقعی را می توان در بیکاری ، سرمایه گذاری واقعی و بحران های مسکن ما مشاهده کرد ، و بسیار ناگوار است. در صورت شکستن بخش مالی ، چرخه پیش فرض ها می تواند ما را به داخل منطقه رکود بزرگ گره بزند ، و فدرال رزرو در آزمایش بی سابقه ای در تلاش است تا آن را خنثی کند. اما ما نمی توانیم این بی ثباتی را تنها بر روی ویروس سرزنش کنیم – این مجموعه بدهی های شرکت ها سالها است که جمع می شوند ، و ویروس بهانه بزرگی است برای پاک کردن آن ، به قیمت هر کس دیگری. او هشدار می دهد که بعد از این نوع فرار از حالت عادی جدیدی انتظار نداشته باشید ، اما هنوز برای ظالمانه ترین بسته های ریاضت اقتصادی فشار وارد کنید.

تحلیلگر سیاسی ، نویسنده و رئیس جمهور ReThinking سیاست خارجی ، میچل پلیتنیک به میزبان مفیسیت ، باب شلوئبر و جمارل توماس پیوست تا در مورد اعتراضات دیپلماتیک علیه برنامه های اسرائیل برای الحاق بیشتر کرانه باختری در تابستان امسال و تکرار دیوان بین المللی جنایی در مورد موضع خود مبنی بر اینکه فلسطین به طور صحیح به عنوان یک کشور به منظور بررسی جنایات جنگی طبقه بندی می شود ، به بحث بگذارند. اسرائیل در آنجا به گفته وی ، این پیشرفت های مثبتی است ، اما این تنها آغاز یک روند طولانی مدت است. اعتراضات اروپا نسبت به فشار الحاق اسرائیل صادقانه است ، اما آنها هیچ گونه اشیای واقعی برای اعمال بیش از تل آویو یا هیچکدام از آنها در مواجهه با تلافی جویانه توسط ایالات متحده ندارند.

چین دیکرسون، مدیر سیاسی ملی اکثریت فوروارد ، برای بحث درباره جو بایدن منصرف شد و اینکه آیا حمایت مداوم وی از دموکراتهای سطح بالا با حمایت همه جانبه حزب از جنبش MeToo مغایر است. چه مدت بیدن وفاداری طرف را با این اتهامات در هوا فرمان خواهد داد ، آیا اینها صحت دارند یا خیر؟ این سه نفر با پیروزی در بازی کثیف سیاست و نقش حزب دموکرات در آینده ، با محدودیت های اخلاق برخورد می کنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم