اعتراضات بودجه سیاتل ؛ مقابله با سوisc رفتار پلیس

اعتراضات بودجه سیاتل ؛ مقابله با سوisc رفتار پلیس

چگونه شهرها می توانند برای بودجه و برابری در بودجه خود کار کنند؟

نیکیتا الیور، سازمان دهنده اجتماع ، وكیل و بنیانگذار حزب مردم سیاتل ؛ و مت رمل، فعال حقوق بشر ، نویسنده و سازمان دهنده جامعه لاکوتا ، به ما بپیوندید تا به اهمیت تمرکز بر بودجه های محلی و چگونگی شکل دادن این بودجه ها به سیاست و جامعه پیرامون خود بپردازیم.

شان بلکمن، این مرد ، افسانه و مجری برنامه By Any Means N ضروری است که در اینجا در رادیو اسپوتنیک وجود دارد ، برای بحث در مورد سو m رفتار پلیس در واشنگتن دی سی و قانون جدید به امید جلوگیری از تماس های نژادپرستانه 911 در سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا ، به ما می پیوندد. روز سه شنبه ، هیئت نظارت بر سانفرانسیسکو به اتفاق آرا قانون احتیاط در برابر موارد غیر اضطراری نژادی و استثماری (CAREN) را تصویب کرد و به مردم این حق را داد که از یک تماس گیرنده 911 در دادگاه مدنی شکایت کنند. آسوشیتدپرس روز سه شنبه گزارش داد: “همه 11 ناظر با تضمین تصویب قانون ، این قانون را امضا کردند.” “مکانهای دیگر برای ایجاد تماس های نژادپرستانه 911 به جرم نفرت انگیز منتقل شده اند. استاندار کالیفرنیا اخیراً اقداماتی را امضا کرده است که جرم را به عنوان مجازات جنایی محکوم به حبس و جریمه نقدی می کند. نیویورک قانونی را تصویب کرد که به قربانیان تماس های نژادپرستانه 911 اجازه شکایت می دهد.” آیا این امر باعث می شود مردم سفیدپوست از پلیس تماس بگیرند؟

لی کمپ، کمدین ، ​​فعال ، روزنامه نگار ، مجری برنامه “Redacted Tonight” در RT America و نویسنده کتاب اخیر “Bullet Points and Punch Lines” ، برای بحث در مورد اخبار جدیدی که جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ها را در حال بررسی جمهوری خواهان است ، به ما پیوست – تعجب ، تعجب – برای کابینه خود. اسامی GOP که در اطراف شناورند شامل جف فلک سناتور آریزونا ، جان کاسیچ فرماندار سابق اوهایو ، چارلی بیکر فرماندار ماساچوست و چارلی دنت نماینده سابق کنگره پنسیلوانیا است. آیا این فقط برای نمایش است ، یا باید کاملا انتظار داشته باشیم که در صورت پیروزی ، بایدن باید سعی کند نوعی “تیم رقبا” را برای نشان دادن یگان بودن نشان دهد؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم