اظهارات ایلوت مسک در مورد روسیه در مورد اینکه طرح وی برای بازگشایی کارخانه تسلا فراخوانده شده است

اظهارات ایلوت مسک در مورد روسیه در مورد اینکه طرح وی برای بازگشایی کارخانه تسلا فراخوانده شده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پس از چند هفته اقدامات قرنطینه و قفل برای مهار شیوع COVID-19 ، الون ماسک در تلاش است تا کارخانه برقی منطقه مستقر در خلیج سانفرانسیسکو را از سر بگیرد و او را دوباره از سر بگیرد. .

الون ماسک ، بنیانگذار تسلا و SpaceX ، با اظهار نظر استاد رابرت ریچ ، وزیر سابق کار ایالات متحده ، از نظر عاطفی به عقب رانده شده است ، که در آن وی مقاله ای از مقاله واشنگتن پست را ارسال کرده بود که می گوید: “مشک تهدید می کند که مشاغل مردم را از بین خواهد برد مگر اینکه اجازه داده شود. خطر سلامتی آنها را قبل از نتیجه گیری “سرمایه داری در بدترین حالت” قرار دهید.

“ایدیوت” ، موسک به دلایلی به روسی نوشت ، سپس “ببخشید” ، ادامه داد ، همچنین به زبان روسی ، صدای نه چندان کلمه خود را: “احمق خسته کننده”.

تعویض البته از طرف مشترکین موسک و مشترکان رایش بی توجه نبود ، و انتظار می رفت بسیاری از آنچه که آنها از خود محوری مسک بعنوان یک تاجر برتر نامیده می شدند ، تماس بگیرند.

“شما یک پونی هستید [Ponzi]”، یکی عقب زده شد ، همچنین یک کلمه به زبان روسی اضافه می کند.

“Elon ، بهداشت عمومی مهمتر از مشاغل شما است ، متأسفیم جوانه” ، یکی دیگر از افراد با انتشار نظرات مشابه و تأکید بر اینکه ترجیح می دهند در صورت وجود از رقبای مشک حمایت کنند:

“از آنجا که از میانگین 6 ماهه 100B 700 میلیون دلار دریافت کرده اید. چرا فقط برای کارمندان خود هزینه نمی کنید تا تا زمانی که ایمن نباشد کار نکنند.”

“رابرت ریچ یک کمونیست است. اگر سیاست های اقتصادی او را بفهمید ، در اینجا جایی برای بحث وجود ندارد.”

بسیاری از مردم به دفاع از مشک برخاستند و نشان دادند که او درست و “یک قهرمان” برای مطرح کردن موضوع است:

“تقصیر ایالت کالیفرنیا ، احترام به الون به دلیل داشتن استحکام بیضه برای انجام بهترین کاری که برای تسلا ، دارندگان سهام و کارمندان وجود دارد” ، دوم نیز به همین ترتیب واکنش نشان داد.

وی گفت: “ناراحت است که به این واقعیت رسیده است ، اما حداقل الون اکنون می تواند ببیند که چپ چطور شده است. آنها غیر منطقی ، ضد آزادی ، غیر علمی ، فاشیست هستند. چشم در حال باز شدن است … “، کسی که در این موضوع نتیجه گیری کرد ، در حالی که دیگری اصرار داشت که به کار برگردد همیشه گزینه ای خواهد بود و ترساندن هم خوب نیست:

برخی حتی بحث را به این فکر انداختند که آیا تسلا باید یک شرکت اساسی تلقی شود:

“طبق اعلامیه اضطراری والی کالیفرنیا ، تسلا یک تجارت اساسی محسوب می شود” ، یک ضربه عقب.

یکی دیگر گفت: “ممکن است این درست باشد اما همانطور که گفتم ،” اساسی “در طول کل این چیزها بطور ناچیز مورد استفاده قرار گرفته است.”

مسك مشغول بازكردن كارخانه تسلا در Fremont ، كاليفرنيا است ، از آنجا كه وزارت بهداشت و درمان شهرستان علامه گفته است كه اين خودروساز به دليل اقدامات ضد قفل موضعي ضد انسداد مجدد ، مجدداً نبايد باز شود.

روز شنبه تسلا دادخواستی علیه این ولسوالی ارائه داد ، و محدودیت های مداوم را “گرفتن قدرت” از سوی ایالت با استناد به فرماندار کالیفرنیا عنوان کرد که روز دیگر گفته است تولید کنندگان این ایالت مجاز خواهند بود به عنوان بخشی از کاهش فشار کار خود را دوباره به کار گیرند.

تسلا گفت که دادخواست در دادخواستی که در یک دادگاه فدرال سانفرانسیسکو مطرح شد ، مخالف قانون اساسی فدرال و کالیفرنیا ، و همچنین نقض دستور فرماندار است.

کارآفرین صریح روز شنبه برای شکایت به توییتر رفت و تهدید کرد منطقه سان فرانسیسکو را ترک خواهد کرد ، جایی که تنها کارخانه تسلا مستقر است.

وی گفت: “اگر ما حتی فعالیت تولید Fremont را به هیچ وجه حفظ نكنیم ، این امر به نحوه برخورد با تسلا در آینده بستگی خواهد داشت.”