اصلاً مغرضانه نیست: شهروندان مادام توسو را به خاطر “ریختن” شکل موم ترامپ منفجر می کنند

اصلاً مغرضانه نیست: شهروندان مادام توسو را به خاطر “ریختن” شکل موم ترامپ منفجر می کنند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این اولین بار نیست که موزه مشهور از رئیس جمهور چهل و پنجم برای اظهارنظر استفاده می کند. در طول تابستان ، شرکت وابسته آن در نیویورک برای تشویق شهروندان ایالات متحده به استفاده از آنها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، ماسک صورت را روی شکل مومی دونالد ترامپ قرار داد ، زیرا آمریكا در فهرست افراد مبتلا به این بیماری عفونی قرار دارد.

موزه موم مادام توسو در برلین با انداختن چهره دونالد ترامپ از نمایشگاه خود اقدامی عجیب انجام داده است. شرکت وابسته به برلین به معنای واقعی کلمه چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده را در سطل زباله ای قرار داد که روی آن نوشته شده بود “ترامپ را دوباره آمریکا را بزرگ کنید”. شکل مومی جمهوری خواه نیز با کیسه های زباله ، کلاه معروف معروف MAGA و تصاویر توییت هایی همراه بود که می نوشتند: “اخبار جعلی! شما اخراج شدید! من برلین را دوست دارم”.

Orkide Yalcindag ، مدیر بازاریابی موزه ، گفت که این اقدام “به جای یک شخصیت نمادین در آستانه انتخابات در ایالات متحده است”. وی افزود که این رقم “به عنوان یک اقدام مقدماتی” بدون جزئیات بیشتر حذف شد.

چهره های مومی روسای جمهور سابق آمریکا مانند باراک اوباما هنوز در موزه به نمایش گذاشته شده است. رویترز که برای اولین بار از این ماجرا خبر داد ، گفت که احتمالاً شکل مومی ترامپ بازگردانده می شود.

این خبر با انتقاد شهروندان از تصمیم موزه در شبکه های اجتماعی روبرو شد.

حتی افرادی که طرفدار ترامپ نیستند ، ادعا کردند که این اقدام نامناسب است.

سایر شهروندان اینترنتی این حرکت موزه را بی احترامی به ایالات متحده و آمریکایی دانستند و خاطرنشان کردند که پس از پیروزی جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آینده ، به زودی چرخش خواهد شد.

با این حال ، کسانی بودند که موزه را ستایش می کردند.

این تحول سه روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 در ایالات متحده رخ داده است. بر اساس نظرسنجی ها ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، ماه ها در اکثر ایالت ها از ترامپ پیشی گرفته است. با این حال ، جمهوریخواه اخیراً اختلاف خود را کاهش داده است. بررسی انجام شده توسط فاکس نیوز نشان می دهد VP سابق با اختلاف 52-44 درصد پیشرو است. دو درصد رای دهندگان احتمالی از نامزد شخص ثالث حمایت می کنند ، در حالی که دو درصد باقیمانده هنوز بلاتکلیف هستند.

رابرت کاهالی ، رئیس نظرسنجی گروه ترافالگار ، به فاکس نیوز گفت که دونالد ترامپ به دلیل “رأی مخفی ترامپ” در انتخابات پیروز خواهد شد ، که در نظرسنجی ها منعکس نمی شود.