اصلاحیه اول اجازه می دهد تا اجتماع مسالمت آمیز در حالی که دولت ایالات متحده تحریک ناآرامی می شود ، به شهروندان دارای هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی می کند

اصلاحیه اول اجازه می دهد تا اجتماع مسالمت آمیز در حالی که دولت ایالات متحده تحریک ناآرامی می شود ، به شهروندان دارای هواپیماهای بدون سرنشین جاسوسی می کند

در این قسمت از The Critical Hour ، دکتر ویلمر لئون به پاتریشیا گورکی ، تحلیلگر فناوری و امنیت می پیوندد.

در ایالات متحده ما این چیزی را داریم که قانون اساسی نامیده می شود. قانون اساسی در آن چیزی به نام لایحه حقوق است که از 10 اصلاحیه اول قانون اساسی تشکیل شده است. اصلاحیه اول آزادی های مربوط به دین ، ​​بیان و حق مردم را برای جمع آوری مسالمت آمیز و درخواست دولت برای جبران شکایات تضمین می کند. در ذیل آمده است: “کنگره هیچ قانونی را برای احترام به استقرار دین یا ممنوعیت انجام اعمال آزاد از آن ، یا کاهش آزادی بیان ، یا مطبوعات ، یا حق مردم با اجتماع مسالمت آمیز ، و درخواست طلبکاری وضع نخواهد کرد. دولت برای جبران شکایات. ” در تاریخ 1 ژوئن ، اندکی قبل از ساعت 10 بعد از ظهر. در حالی که مردم در اعتراض به قتل پلیس جورج فلوید در مقابل کاخ سفید بودند ، زیرا اولین اصلاحیه حق انجام آنها را تضمین می کند ، یک هلیکوپتر نظامی بلک هاوک “معترضین را در چیناتون پایین آورد و موقعیت خود را حفظ کرد ، و موقعیت خود را حفظ کرد ، و باعث ایجاد عواملی شد که درخت ضخیم را می چسباند. اندامها را تکان داد و هوا را با گرد و غبار و شیشه شکسته چرخانده و تعداد زیادی از آنها را برای پوشاندن در وحشت و سردرگمی فرستاد. “واشنگتن پست روز سه‌شنبه گزارش داد با استناد به” داده ، تصاویر و فیلم‌های ردیابی پرواز “در تحقیقات خود. چقدر باید نگران باشیم؟

یک داستان عالی در The Grayzone با عنوان “اسرائیل برای عضویت مجدد آژانس انرژی هسته ای از آژانس بین المللی انرژی هسته ای در تبلیغات علیه ایران” یک داستان عالی وجود دارد که “در آن گرت پورتر می نویسد:” آژانس بین المللی انرژی اتمی بار دیگر خود را به منافع سیاسی ایالات متحده واگذار کرده است. کشورها و اسرائیل ، تحریک یک درگیری بی نیاز با ایران ». اما چطور؟

با توجه به قطعه اخیر در AlterNet توسط کودی فنویک ، “پیتر ناوارو ، یکی از مقامات ارشد کاخ سفید نظارت بر سیاست تجارت ، روز دوشنبه گفته است که معامله گریزان با چین که رئیس جمهور دونالد ترامپ را اینگونه تغییر داده است ، سرانجام فروپاشی کرد. نسخه متلاطم و التهابی از تاریخ کورو ویروس ، یک قصد بدخواهانه را در پشت همه گیری نسبت می دهد که به هیچ وجه توسط شواهد پشتیبانی نمی شود. ” در همین حال ، یک داستان دوشنبه از رویترز گفت: “پیتر ناواررو ، مشاور تجارت کاخ سفید در اظهارات قبلی خود مبنی بر اینکه پیمان تجارت ایالات متحده و چین” به پایان رسیده است “، عقب نشینی کرد و باعث بی ثباتی در بازارهایی شد که قبلاً توسط همه گیر کرونا سرخورده بودند.” پس ، اینجا چه خبر است؟

میهمانان:

پاتریشیا گورکی – تحلیلگر فناوری و امنیت.

گرت پورتر – مورخ آمریکایی ، روزنامه نگار تحقیق ، نویسنده و تحلیلگر سیاست متخصص در موضوعات امنیت ملی ایالات متحده.

دکتر جک راسموس – در کالج سنت مری در کالیفرنیا اقتصاد و سیاست را آموزش می دهد و نویسنده کتاب “فاجعه نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” است.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]