“اصلاحات” پلیس احزاب مهم انتخاب بین بد و بد را ارائه می دهد

“اصلاحات” پلیس احزاب مهم انتخاب بین بد و بد را ارائه می دهد

GOP از لایحه “اصلاح پلیس” رونمایی می کند. افزایش موارد COVID-19 به دلیل بازگشایی ، نه اعتراضات. تحریم های آمریکا در کوبا در میان تلاش های بشردوستانه

در این اپیزود از By Any Mans لازم در رادیو اسپوتنیک میزبان شان بلکون و ژاکی لوقمن به آنها پیوستند کامهو فرانکلینبنیانگذار و رئیس هیئت مدیره سازندگان جنبش جامعه در آتلانتا ، برای گفتگو درمورد لایحه جدید “اصلاحات پلیس” پرده برداری شده امروز توسط جمهوریخواهان سنا ، اختلافات بین قانون GOP و لایحه رقیب توسط دموکرات ها ، و به همین دلیل به نظر نمی رسد که اندک این موارد جذاب باشد. به جنبش رو به رشد و آشکار علیه خشونت پلیس.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دکتر مارگارت گل، بنیانگذار مدیر مقاومت مردمی کمپین بهداشت بیش از سود برای همه ، برای گفتگو در مورد افزایش اخیر موارد COVID-19 که بسیاری از کشور “بازگشایی شده است” ، به همین دلیل به نظر می رسد بسیاری از رسانه ها و سیاستمداران دست به دست هم داده اند. پرونده های جنبش اعتراض آمیز کشور با وجود عدم وجود شواهد گسترده ، و اینکه چرا انتقال از “خصوصی” به “عمومی” تنها راه برای از بین بردن کامل نابرابری های نژادی در سیستم مراقبت های بهداشتی است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند لئو فلورس، هماهنگ کننده کمپین آمریکای لاتین در CODE Pink برای گفتگو درباره مقاله اخیر خود با عنوان “Trump Hammers Cuba while Cuba Sick Sites را در سرتاسر جهان درمان می کند” ، تحریم های جدیدی که اخیراً به کوبا تحمیل شده است ، و اینکه چرا تشدید در تجاوز اقتصادی دولت ترامپ به سمت کوبا به نظر می رسد مقدر نیست. شکست.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند مارگارت کیمبرلی، سردبیر و نویسنده ارشد گزارش بلک آژانس بلک و نویسنده کتاب جدید “پیشگیری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” برای گفتگو درباره شهادت امروز برادر جورج فلوید در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد ، سلسله لینچینگ های احتمالی جوان مردان سیاه پوستی که به سرعت توسط ادارات پلیس محلی در سراسر کشور “خودکشی” شده اند و اهمیت تغییر عظیم احساسات مردم در مورد اعتراضات ، برتری سفید پوست و ترور پلیس نژادپرستانه.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم