اصلاحات و انقلاب: انتقال از جبران پلیس در کنترل جامعه

اصلاحات و انقلاب: انتقال از جبران پلیس در کنترل جامعه

توطئه جدید روس گیت در پی انحراف ، تقسیم است. اسرائیل ترمزهای تهدیدهای الحاق را پمپ می کند. اعتراض خواستار عدالت برای کندریک جانسون است

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند ویت ریدروزنامه نگار ، به هر وسیله تولید کننده لازم و تحلیلگر اسپوتنیک نیوز ، برای گفتگو در مورد گزارش های ارائه شده به مأمورین اطلاعات ناشناس آمریكا ، متهم كردن دولت روسیه به پرداخت مبالغ به طالبان برای كشتن سربازان آمریکایی ، چگونگی كار این شایعات برای تضعیف روند صلح افغانستان ، و ارتباطات بین پلیس آمریكا كه محله های سیاه را اشغال كرده و سربازان آمریكایی كه کره جنوبی را اشغال می كنند ارتباط برقرار می كند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند ریچارد بکرنویسنده کتاب “فلسطین ، اسرائیل و امپراتوری ایالات متحده” برای گفتگو درباره پیشنهادات دولت اسرائیل مبنی بر اینکه ممکن است تهدیدهایی برای تمدید حاکمیت بر کرانه باختری در بازه زمانی قبلی که قبلاً اعلام شده بود ، انجام ندهد ، بسیار مورد تحسین دونالد ترامپ قرار دارد. قرن “، و تلاشهای ناكام قانونگذاری برای تعیین محدودیت در دوره نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند استوان هرناندزیکی از اعضای حزب سوسیالیسم و ​​آزادی در آتلانتا برای گفتگو در مورد اعتراضات در والدوستا خواستار عدالت برای نوجوان کشته شده کندریک جانسون ، چرا جزئیات نگران کننده قتل او با داستان گفته شده توسط پلیس مطابقت ندارد و ارتباطات مشکوک بین دو مظنون اصلی و اف بی آی.

بعداً در نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند آژامو باراکا، سازمان ملی اتحاد سیاه برای صلح ، برای صحبت در مورد خطرات اصلاح طلبی ، اینکه چرا باید تقاضا برای جبران پلیس صورت گیرد با یک تقاضا برای کنترل جامعه از پلیس ، و چرا پاسخ دولت آمریکا به همه گیری COVID-19؟ جنایتی علیه بشریت است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم