اسکیت بازنشسته “Striptease” روسیه برای چالش بالش

اسکیت بازنشسته “Striptease” روسیه برای چالش بالش

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

با اقدامات مداوم خودزنی در سراسر جهان ، یک چالش بالش جدید در اینستاگرام آشکار شد و کاربران رسانه های اجتماعی را دعوت کرد تا چیزی جز یک کوسن با اندازه متوسط ​​را امتحان کنند.

الیزواتا تکتامیشوا ، اسکیت بازان روس و قهرمان جهان 2015 ، در یک روند جهانی اینستاگرام شرکت کرده است که مستلزم تبدیل یک بالش به یک پوشاک مناسب است ، سپس آن را فقط با کمک کمربند بر روی بدن برهنه پوشیده است. این اسکیت باز پیج خود را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت ، ضمن اینکه با لحنی طعنه آمیز خاطرنشان کرد که بالش پس از گذشت هفته سوم در انزوا ، وی را خیلی کوچک کرده است و تنها آرزویی که او باقی مانده استفاده از پتو بود.

Tuktamysheva افزود: “تمام توصیه های من در مورد تغذیه را فراموش کنید”.

“زیباترین و سکسی ترین [girl]”، برخی از پیروان او به زبان روسی خوشحال شدند.

هفته گذشته ، ستاره اسکیت بازیگر ، که با اجرای یک نمایش “دلخراش” خاص با اجراهای جسورانه اش ، از جمله مشهورترین آن در کانادا در سال 2018 شناخته شده است ، عکسهای صمیمی دیگری را در استوری های اینستاگرام خود منتشر کرد ، که بدن برهنه خود را پوشانده است. با چیزی جز کتاب.

قهرمان جهان و اروپا 2015 در حال حاضر در میان همه گیری های درگیری کورو ویروس در روسیه در حال انزوا در روسیه است و به طور مکرر از پیروانش می خواهد که از انجام فعالیت های بدنی خودداری کنند و مرتباً ورزش نکنند.

در همین حال ، روند در حال انجام ، مشخص شده توسط هشتگ #pillowchallenge ، پیش از این دیده شده است که تعدادی از مشهورترین افراد مشهور هالیوود ، از جمله هاله بری ، با بیش از 212،000 ارسال در اینستاگرام به اشتراک بگذارند.


پاسخی بگذارید