اسناد و مدارک از شریک Hunter Biz Tony Bobulinski بررسی شده توسط کمیته سنا تا کنون Legit

اسناد و مدارک از شریک Hunter Biz Tony Bobulinski بررسی شده توسط کمیته سنا تا کنون Legit

یک کمیته سنا توانسته است مطالبی را که تاکنون از شریک تجاری سابق هانتر بایدن ، تونی بوبولینسکی ، بررسی کرده است ، بررسی کند.

الكساندر مرکوریسسردبیر مجله Duran برای دو بخش اول به ما می پیوندد تا درباره مطالبی که بوبولینسکی در اختیار کمیته امنیت داخلی و امور دولتی سنا قرار داده است صحبت کنیم. سخنگوی سناتور رون جانسون (R-WI) ، رئیس کمیته ، به دیلی کالر گفت “آنچه که تاکنون بررسی شده بود قانونی بود و کمیته به هیچ مدرکی برای اثبات محتوا نادرست است. “

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، به ما پیوست تا در مورد بهبود شغل در ایالات متحده صحبت کنیم. واشنگتن اگزایننر گزارش داد ، “هیئت کنفرانس” روز سه شنبه اعلام کرد ، “اعتماد مصرف کننده در ماه اکتبر کاهش یافت ، زیرا خانوارها شاهد بهبود کار از بیماری همه گیر بودند. در همین حال ، با بالا رفتن بدهی اجاره به 7 میلیارد دلار ، اقتصاددانان هشدار می دهند كه ایالات متحده به سمت یك بحران مسكن دیگر پیش می رود.

مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ، به ما می پیوندد تا در مورد نشانه های نگران کننده مقاله اخیر نیویورک تایمز که نشان می دهد در صورت انتخاب ، جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، به همانطور که مینتپرس نیوز روز چهارشنبه گزارش داد ، “کارزار آمریکای جنوبی و مرکزی برای نشستن رهبران مترقی” که به زندان رئیس جمهور برزیل ، لولا دا سیلوا ، استیضاح جانشین وی Dilma Rousseff و روی کار آمدن Jair Bolsonaro ختم شد.

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار و پادکست مستقل ، به ما پیوست تا بحث کنیم که آیا دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده می تواند یک پیروزی غافلگیرکننده را به دست آورد یا بایدن از نقش خود باقی بماند. FXStreet روز سه شنبه گزارش داد: “یک هفته قبل از روز انتخابات ، پیش بینی بایدن در حدود 8ppt ثابت باقی می ماند ، زیرا پیش بینی های کالج انتخاباتی همچنان به نفع بایدن است ، اما رقابت در برخی از ایالت های کلیدی در حال تشدید است.”

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس صنفی ، برای بحث در مورد مسئله سانسور فناوری به ما می پیوندد. آدونیس هافمن در سرمقاله چهارشنبه برای فاکس نوشت: “در جلسه استماع سنا در روز چهارشنبه ، چندین سناتور” به تصمیم توییتر برای سانسور مقاله لعنتی نیویورک پست استناد کردند که گزارش می دهد ایمیل های مخربی است که گویا از طرف هانتر بایدن ، پسر جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری است. اخبار. وی خاطرنشان کرد که در این جلسه “مدیر عاملان مارک زاکربرگ از فیس بوک ، سوندار پیچای از گوگل و جک دورسی از توئیتر مورد انتقاد هم دموکرات ها و هم جمهوری خواهان” حضور داشتند.

دنی سوورسن، سرگرد بازنشسته ارتش آمریكا و نویسنده كتاب “اختلاف میهن پرستی: آمریكا در عصر جنگ بی پایان” ، در مورد داستان كنگره كه 23.1 میلیارد دلار برای برنامه مخفی اطلاعات نظامی پنتاگون اختصاص داده است ، سنگینی می كند. سورسن در مقاله ای دوشنبه برای Antiwar.com می گوید كه وزارت دفاع “منتظر است تا بعد از سال مالی قبول كند كه چند دلار مالیاتی كه ناآگاهانه مأموریت های تأمین شده مالیات دهندگان مجاز به دانستن نیستند.”

نیک دیویسنویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و ویرانی عراق” ، برای بحث درباره مقاله روز پنجشنبه برای مجله CovertAction که با مدیا بنیامین نوشت ، به ما پیوست. این مقاله استدلال می کند ، “مهم نیست که ایالات متحده کدام ابزار تغییر رژیم را به کار گرفته است ، این مداخلات ایالات متحده زندگی مردم در هیچ یک از آن کشورها را بهتر نکرده است.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم