“استکبار ناپسند”: شهروندان تازه نفس با پیش فروش سکه یادبود “ترامپ شکست COVID” را متحیر می کند

“استکبار ناپسند”: شهروندان تازه نفس با پیش فروش سکه یادبود “ترامپ شکست COVID” را متحیر می کند

آمریکا

URL کوتاه دریافت کنید

شهروندان اینترنتی به فروشگاه هدایای کاخ سفید چشم دوخته اند و ادعا می کنند که ممکن است فروشگاه با پیش فروش سکه “رئیس جمهور دونالد ج.

گرچه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و چند نفر از نزدیکترین کارمندان وی ، همچنان تحت درمان مثبت تشخیص COVID-19 خود قرار می گیرند ، فروشگاه هدایای کاخ سفید برای استفاده از آنچه “تصور می شود” “لحظه ای در تاریخ” باشد ، ضرب و شتمی را از دست نداده است.

در حالی که فروشگاه خوشحال است كه سفارشات 100 دلاری مشتریان آنلاین را می پذیرد ، هیچ تصویری از سكه پیش بینی نشده است كه ظاهراً پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریكا در 14 نوامبر ارسال می شود.

یادداشت های طراح آنتونی جیانینی در وب سایت فروشگاه می خوانید: “پرزیدنت ترامپ ، همانطور که می دانید ، طرفدار بوکس است و طراحی جدید شامل بیش از اشاره به ویژگی های ابرقهرمانانه در جذاب ترین رئیس جمهور تاریخ است.”

شهروندان اینترنتی افتتاحیه یکشنبه فروش را به خود جلب کردند و البته در مورد این موضوع و به طور کلی تشخیص COVID-19 ترامپ فکر کردند.

شایان ذکر است که 20٪ از درآمد فروش 100 دلاری سکه به مرکز پزشکی دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا برای جلوگیری از COVID-19 و به مرکز سرطان هرشی اختصاص می یابد.

خوش بینی سکه همراه با پیام ویدیویی یکشنبه ترامپ است که شامل انتقاد مداوم از جامعه علمی است.

وی گفت: “من چیزهای زیادی در مورد COVID آموختم. من واقعاً با رفتن به مدرسه آن را آموختم. این مدرسه واقعی است. این مدرسه” بیایید كتاب را بخوانیم “نیست.” “من در شرف بازدید کمی غافلگیرانه هستم.”

رئیس جمهور مسری ایالات متحده بعداً از داخل یک SUV سیاه رنگ دیده می شد ، و در حالی که در نزدیکی چند مامور سرویس مخفی بود ، در حال بیرون زدن از مرکز پزشکی ملی نظامی والتر رید در بتسدا ، مریلند برای دوربین ها و طرفدارانش بود.