استقرار پاشبک در تصمیم سنگ ترامپ

استقرار پاشبک در تصمیم سنگ ترامپ

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas در مورد تصمیم اخیر رئیس جمهور ترامپ مبنی بر به تعویق انداختن حکم مشاور طولانی مدت خود راجر استون ، مشکلات سیستمی با رسانه های آمریکایی و انتخابات آینده بحث کردند.

میهمانان

ریک سانچز – خبرنگار بین المللی ، برنده جوایز بین المللی پخش ، گزارشگر ، مجری اخبار و مجری برنامه خبری شبانه اخبار با ریک سانچز در RT America | انتخابات سال 2020 و وضعیت روزنامه نگاری مدرن

تایلر P. نیکسون – بایگانی ، فعال ، تکنسین ، مشاور حقوقی راجر استون | تخفیف راجر استون

دنی سجورسن – افسر بازنشسته ارتش آمریكا و مربی سابق تاریخ در وست پوینت | چه چیزی با دیدگاه ایالات متحده از جنگ اشتباه کرد

در ساعت اول ، مونولوگ جملر روز جمعه به تصمیم رئیس جمهور ترامپ مبنی بر به تعویق انداختن حكم مشاور طولانی مدت راجر استون ، كه از ریاکاری دموکرات در موضوع دروغگویی به کنگره سخن گفته بود ، نگاه کرد.

سپس شین و جملر در مورد انتخابات ملی پیش رو با ریکی سانچز خبرنگار روزنامه نگار صحبت کردند. ریک گفت که اختلافات بسیار کمی بین دونالد ترامپ و جو بایدن در موضوعات سیاست خارجی مشاهده می کند ، اما بایدن او را در سطح شخصی کمتر می ترساند و دونالد ترامپ کسی نیست که او را استخدام کند. ریک همچنین در مورد چگونگی سانسور CNN از کتابی که هنگام کار برای آن شبکه نوشت ، سانسور کرد و تصمیم گرفت تا تاثیر شغلی را بر حقیقت گویی بگذارد.

در ساعت دوم ، شین و جمال با تایلر نیکسون ، مدافع راجر استون در مورد تصمیم اخیر رئیس جمهور ترامپ مبنی بر تعقیب مجازات استون صحبت کردند. تایلر بر این عقیده تأکید کرد که راجر استون کار اشتباهی انجام داده و در مورد روابط جنجالی استون با شاهد رندی کریدیکو به تفصیل پرداخت. نیکسون همچنین از این سؤال شدید توضیح داد كه می گوید راجر استون در تلاش برای متهم كردن استون به جرم فرایندی مورد حمله قرار گرفت.

در ساعت سوم ، جمارل و شین با دنی سجورسن در مورد دولت و روایت جابجایی رسانه ها درباره دخالت ایالات متحده در افغانستان و ماجرای غیرقابل رویت مبلغی که روسیه در پرداخت نذورات صحبت می کردند ، صحبت کردند. دنی گفت که او معتقد است پوشش رسانه ای سیاست خارجی در اواخر اخیر بدتر شده است. آنها همچنین در مورد اینكه آیا آمریكا درس اشتباه را پس از جنگهای جهانی آموخته است یا خیر ، از الگوی سربازان شهروند به یكی از “جنگجویان” سوق داده است ، بحث كردند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم