استفاده از کلاس حاکم در 4 ژوئیه از خشونت برای فراخوانی قانون و سفارش در میان قیام استفاده می کند

استفاده از کلاس حاکم در 4 ژوئیه از خشونت برای فراخوانی قانون و سفارش در میان قیام استفاده می کند

نخبگان برای توجیه پلیس در آتلانتا از خشونت استفاده می کنند. ICE اعزام دانشجویان بین المللی در کلاس های آنلاین. قتل خواننده اورومو در اتیوپی

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند مونیکا جانسون با حزب سوسیالیسم و ​​آزادی در آتلانتا برای صحبت در مورد فعال شدن رئیس جمهور جورجیا برایان کمپ ، و اینکه چگونه پلیس ، دولت شهر و رسانه های اصلی تلاش می کنند از قتل غم انگیز 8 ساله Secoriea Turner استفاده کنند. ایجاد تقاضای عمومی برای سرکوب معترضین.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند جیسون دزوبو، یک وکیل مهاجرت ، شریک زندگی در Dzubow & Pilcher ، PLLC و وبلاگ نویس در www.asylumist.com ، تا در مورد اعلامیه مهاجرت و اجرای گمرک صحبت کنیم که دانش آموزان بین المللی که مدارس آنها به کلاس های آنلاین تغییر می کنند ، مشمول اخراج خواهند شد ، این بدان معنی است کسانی که به طور گسترده تر در خارج از کشور در ایالات متحده و سیستم آموزش عالی تحصیل می کنند و شواهد در حال رشدی در دست است که دولت ترامپ از این بیماری استفاده می کند به عنوان بهانه ای برای اجرای سیاست مهاجرت نژادپرستانه است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند ایانتو ایانا، دانشجوی دکترا و عضو انجمن اوریو ، برای گفتگو در مورد کشته شدن هنرمند محبوب اوروئا هاچالو هوندسا ، خشم گسترده ناشی از قتل او ، و چگونگی سرکوب دولت اتیوپی بر جامعه اورومو منجر به کشته شدن بیش از 160 نفر و به ارمغان آورد. کشور به یک بحران سیاسی.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند جمال “DJ One Luv” محمدمجری برنامه رادیویی “Love Lounge” در Square1Radio.com ، برای صحبت در مورد تلاش برای استفاده از سنبله آخر هفته در خشونت برای توجیه عملکرد پلیس ، نحوه توازن خواستار لغو پلیس با نیاز به نگه داشتن نژادپرستان به حساب ، و چگونه استعمارگر استعمارگر در توئیتری رئیس جمهور ترامپ در مورد احتمال حرکت تیم های ورزشی از تصورات نژادپرستانه خود انتقاد می کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم