استراتژی انتخاباتی ترامپ تحرکات شبه نظامیان بال راست را تحریک می کند

استراتژی انتخاباتی ترامپ تحرکات شبه نظامیان بال راست را تحریک می کند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو دکتر جرالد هورن ، استاد تاریخ دانشگاه هوستون و نویسنده کتابهای زیادی به آنها پیوستند ، آخرین کتاب وی “طلوع آخرالزمان: ریشه های برده داری ، برتری طلبی سفید ، استعمار مهاجران و سرمایه داری در قرن شانزدهم طولانی. “

در پی تیراندازی به ژاکوب بلیک در کنوشا ، اعتراضات در آخر هفته در سراسر کشور علیه خشونت پلیس ادامه یافت. رئیس جمهور ترامپ تمرکز خود را بر پورتلند گذاشت و تهدید کرد که نیروهای فدرال را به شهر اعزام خواهد کرد.

موارد تأیید شده Covid-19 در ایالات متحده نزدیک به 6 میلیون نفر است که بیش از 183000 مورد آن درگذشته است. رئیس جمهور ترامپ ، با بازتوییت مجدد داستانی گفت که فقط 9000 مورد مرگ COVID وجود دارد. این یکی از 89 توئیتی بود که وی در یک رگبار بین 5:49 صبح تا 8:04 صبح روز یکشنبه منتشر کرد. وی در توییت های دیگر خواستار دستگیری فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو شد و وی تهدید به تصرف نظامی پورتلندز ، اورگان کرد و گفت که معترضین در آنجا برای براندازی وی کودتا ترتیب می دهند. تد رال، ستون نویس و کاریکاتوریست سیاسی برنده جایزه که کارهایش در www.rall.com است ، به این نمایش می پیوندد.

یونان و ترکیه در حال آماده شدن برای یک درگیری مسلحانه دیگر هستند. به نظر می رسد اردوغان رئیس جمهور ترکیه با همسایگان خود یونان ، قبرس ، سوریه و حتی لیبی برخورد تند می کند و وی به یونان ، قبرس و اسرائیل هشدار می دهد که اکتشاف نفت در مدیترانه برای ترکیه یک امر عادی خواهد بود. در همین زمان ، جنگنده های ترکیه روزانه حریم هوایی یونان را نقض می کنند ، کشتی های جنگی ترکیه در دریای اژه در سواحل جزایر یونان هستند و یونان از ذخایر نظامی خود برای آمادگی برای جنگ دعوت کرده است. برایان و جان با هم صحبت می کنند دکتر Gönül Tol، مدیر بنیانگذار مرکز مطالعات ترکی موسسه خاورمیانه و یک استاد سابق که دوره های مربوط به جنبش های اسلام گرایی را در اروپای غربی ، ترکیه ، سیاست های جهانی و خاورمیانه تدریس کرده است.

بخش دوشنبه “آموزش برای آزادی با بیل آیرز” جایی است که بیل به ما کمک می کند تا وضعیت آموزش در سراسر کشور را بررسی کنیم. در مدارس ، کالج ها و دانشگاه های ما چه اتفاقی می افتد و چه تاثیری بر جهان پیرامون ما دارد؟ بیل آیرز، یک فعال ، مربی و نویسنده کتاب “تقاضای غیرممکن: یک مانیفست رادیکال” ، برایان و جان می پیوندد.

در این بخش ، هفته پیش ، میزبان به اخبار مهمترین اخبار هفته آینده و معنای آن برای کشور و جهان می پردازد ، از جمله اعتراضات در حال انجام و تهدید ترامپ برای سرکوب مجدد فدرال ، انتخابات 2020 و بیشتر. تحلیلگران و تهیه کنندگان این نمایش اسپوتنیک نیوز نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید.

بخش منظم قوانین فناوری اطلاعات در روز دوشنبه یک راهنمای هفتگی در مورد چگونگی تهدید شرکت های انحصاری و دولت نظارت ملی بر آزادی های عزیز ، حقوق مدنی و آزادی های مدنی است. توسعه دهنده و تکنسین وب کریس گارافا و مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت پاتریشیا گورکی به نمایش بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم