استدلال های معنایی ، جورج فلوید لید برای استراحت ، مسلح کردن ایران ، ترامپ سوگند

استدلال های معنایی ، جورج فلوید لید برای استراحت ، مسلح کردن ایران ، ترامپ سوگند

جبران پلیس ممکن است کانون فعلی باشد ، اما این مبارزه باید خیلی بیشتر باشد.

تحلیلگر امور بین الملل و امنیت مارک Sleboda به میزبان بافی شلوبر و جمارل توماس می گوید که درگیری در لیبی حتی حتی در سوریه پیچیده تر است اما به هر حال بازی های گیمنی آن را برای شنوندگان از جمله نمایش های رسانه ای گمراه کننده از بین می برد. روسیه با هدف درگیری منجمد تر و آتش بس واقعی ، حمایت خود را از جناح های خاص در آنجا عقب انداخته است. وی همچنین درباره مخالفت روسیه و چین در مورد لغو تحریم های ایران ، موضع مضاعف ایالات متحده در مورد این تحریم ها و تأثیر این بیماری همه گیر بر خاورمیانه توضیح داد. او متذكر می شود كه قدرت نرم آمریكا در سطح جهان رو به كاهش است و پاسخ همه گیر آن ، بحران اقتصادی و برخوردهای داخلی قطعاً به امپراتوری كمك نمی كند تا چهره خود را نجات دهد.

اشتون وودزبنیان گذار Black Lives Matter Houston و یک مدعی گذشته برای کرسی های کنگره در تگزاس ، درباره مراسم ترحیم جورج فلوید دیروز و تماشای شرم آور دموکرات های کنگره صحبت کرد. وی گفت ، کارگروه سیاه کنگره نیاز به متوقف کردن مشارکت در عملکرد و فشار برای تغییر واقعی دارد. و فقط رأی دادن کافی نیست ، با توجه به داوطلبان دائماً پیشنهاد ، و تلاش برای سرکوب رای در ایالت های سراسر کشور ، از جمله صحنه های ترسناک در جورجیا. او می گوید رأی دادن در بزدلی هایی که به جز حرکات خالی چیزی را متوقف نمی کنند و مطمئن شوید که رأی گیری پایان درگیری نیست. مایل باشید مردم را ناراحت و ناراحت کنید ، و به آنچه مؤثر است متمرکز شوید – و این موضوع آبی مهم نیست. آنها همچنین درباره عدالت اقلیمی و تأثیر تغییرات آب و هوا در سازماندهی بحث و گفتگو کردند.

Misfits همچنین در مورد سکوی اعتراضی هنری و فرهنگی سکوهای جریان آمریکایی و خانه های تولیدی مورد بحث قرار گرفت ، بهترین راه پیشروی این جنبش اعتراضی ، دادخواستی که توسط Black Lives Matter علیه دونالد ترامپ برای حمله به معترضین در مقابل کاخ سفید تشکیل شد ، و آخرین سیگنالهایی که از فضا دریافت می کنیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم