از Russiagate به “Obamagate” ، بازی Blame Bipartisan است

از Russiagate به “Obamagate” ، بازی Blame Bipartisan است

باز کردن تگزاس بعد از 3 روز متوالی از 1000+ موارد جدید. حاکمیت غذا باعث می شود نیکاراگوئه ها در بین همه گیر تغذیه شوند.

در این قسمت از Any Anyans میزبان های لازم ، شان بلکون و ژاکی لوقمن به آنها ملحق می شوند اشتون وودز، برگزار کننده برنامه Black Lives Matter – Houston ، برای تصمیم گیری در مورد تصمیم فرماندار Greg Abbott برای بازگشایی سالن های ورزشی و سایر مشاغل امروز در تگزاس و اینکه چرا چندین روز متوالی از 1000+ موارد جدید گزارش شده از Coronavirus نشان می دهد که چنین تلاشی زودرس است.

در بخش دوم ، شان و ژاکی همچنان به آنها پیوسته اند اشتون وودز همانطور که آنها در مورد پنج نفر کشته شده توسط پلیس هوستون در سه هفته گذشته ، میراث امپریالیسم و ​​برتری سفیدپوستی سازمانی در ایالات متحده ، و اینکه چگونه این عوامل تاریخی منجر به اختلافات گسترده نژادی در خشونت پلیس و استنادها در میان همه گیری می شوند ، بحث می کنند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند جیل کلارک-گولوبدستیار سردبیر و مترجم شورای امور نیمکره ، برای گفتگو در مورد مقاله ای که اخیراً برای COHA ترجمه کرده است به نام “سیاست حاکمیت غذا از گرسنگی در نیکاراگوئه جلوگیری می کند” ، چگونه جمعی به رهبری کارگران راه را برای خودکفایی کشاورزی هموار می کنند و چگونه به حداقل می رسند وابستگی به زنجیره تأمین بین المللی ، حساسیت به مواد غذایی را در لحظه های بحران کاهش می دهد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به کاریکاتوریست سیاسی و سرمقاله سرمقاله منتخب برنده می شوند تد رال صحبت در مورد آنچه در واقع بحث جدید “Obamagate” است ، چگونه تئوری توطئه روسگیت در نهایت به تلاش ترامپ برای مقصر دانستن تقصیر از رسیدگی او به بحران کورون ویروس پرداخت ، و چرا به نظر می رسد درک امپریالیسم ایالات متحده به عنوان منبع اصلی کار است. ظلم و ستم طبقاتی “مترقی” توصیف شده خود را از سوسیالیست ها و کمونیست ها جدا می کند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم