از پاریس هیلتون سبک تا پدیده رسانه ای آمریکا: کیم کارداشیان 40 ساله می شود

از پاریس هیلتون سبک تا پدیده رسانه ای آمریکا: کیم کارداشیان 40 ساله می شود

کیم کارداشیان وست که یکی از بحث برانگیزترین و در عین حال تأثیرگذارترین چهره های دنیای مد مدرن است ، مدتهاست که دیگر فقط یک ستاره تلویزیون واقعیت و همسر یک رپ است. او اکنون می تواند ادعا کند که در نوع خود نمادی از سبک و معیار زیبایی برای یک نسل کامل است.

کیم کارداشیان در 21 اکتبر 40 ساله می شود و ستاره تلویزیونی تصمیم گرفت این نقطه عطف خاص را به روشی خاص جشن بگیرد. بر اساس گزارش ها ، شخصیت رسانه ای آمریکایی تصمیم گرفته است یک جزیره خصوصی در کارائیب را که حدود 30 دوست و خانواده نزدیک – از جمله مادرش کریس ، خواهران خلو ، کورتنی ، کایلی و کندال و همسرش کانی وست – را به آن دعوت می کند اجاره کند. او جشن می گیرد.

نام این جزیره فاش نشده است.

کیم (نام کوتاه کیمبرلی) ، دختر وکیل موفق و تاجر رابرت کارداشیان (1944 تا 2003) متولد شد ، برای اولین بار در اوایل دهه 2000 به عنوان یک سبک برای پاریس هیلتون شروع به جلب توجه در تجارت نمایشی کرد. وی همچنین در بین سالهای 2003 و 2006 به عنوان مهمان در قسمتهای مختلف حضور داشت زندگی ساده، مجموعه تلویزیونی واقعیت با بازی پاریس هیلتون و دوستش نیکول ریچی. در سال 2006 ، کارداشیان یک بوتیک افتتاح کرد و در فوریه 2007 ، یک نوار جنسی ساخته شده توسط کیم و رپ آمریکایی ری جی در سال 2002 به بیرون درز کرد ، که باعث تبلیغ بیشتر وی و کمک به او در مسیر رسیدن یک ستاره در حال ظهور شد.

از اکتبر 2007 ، تمام خانواده کارداشیان در این مجموعه تلویزیونی واقعیت ظاهر شده اند همگام با کارداشیان، که در ایالات متحده محبوبیت دیوانه واری پیدا کرد ، و باعث شده است که کیم با حمایت از محصولات مختلف ، یک سوپراستار بین المللی و یک زن فوق العاده ثروتمند باشد.

اسپوتنیک از شما دعوت می کند نگاهی به برخی از به یاد ماندنی ترین و نمادین ترین چهره هایی که کیم کارداشیان در آخرین گالری عکس ما اتخاذ کرده است ، انجام دهد.