از شناسنامه اوباما گرفته تا رقصیدن تاجران: رقص توییتر لباس RNC Melania Trump را ویرایش کنید

از شناسنامه اوباما گرفته تا رقصیدن تاجران: رقص توییتر لباس RNC Melania Trump را ویرایش کنید

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

انتخاب کمد لباس اول خانم به ندرت توسط شهروندان چشم عقاب نادیده گرفته می شود ، و حتی بیشتر از آن ، اگر واقعاً نه تنها برای طراحی خود بلکه در مورد رنگ آن نیز برجسته باشد.

ملانیا ترامپ روز پنجشنبه هنگامی که در شب آخر کنوانسیون ملی جمهوری خواهانه اهدای لباس سبز روشن و پرنور مشروب فروشی نکرد ، سر خود را چرخاند و در طی آن شوهرش به طرز موقت به پشت تریبون رفت و نیمه بهتر او در کنار او بود تا نامزد GOP را برای انتخاب مجدد قبول کند. .

علیرغم اینکه رنگ سبز به خودی خود یک رنگ پر جنب و جوش است ، ایستادن به زندگی و استمرار ، رنگ لباس بانوی اول ، همانطور که دیگران واضح تر رنگ های مطیع تر را ترجیح می دهند ، به نظر می رسد یادآور صفحه ای است که یک ویراستار می تواند با هر زمینه ای از انتخاب خود جایگزین کند. آن را جذاب تر یا برجسته تر کنید.

اینجاست که تصور شهروندان کاملاً بی همتاست.

مدتی نگذشت که لباس ملانیا ویرایش شد تا به آنچه فکر می کنید فکر کنید: از طرح معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن درست در مقابل بدن ملانیا تا چهره او ، یا خانه ای برای ویروس های رقصنده ، با اشاره به کاستوراتورها واکنش تیم دونالد ترامپ به بیماری همه گیر.

یکی از این لباسهای سبز ، آن را به نشانه ای با تعداد کشته شدگان COVID-19 در سراسر کشور بازگرداند ، در حالی که دیگری ، پیا گوئرا ، تصویری از شناسنامه رئیس جمهور پیشین باراک اوباما را بر روی لباس کف پوش کف پوش قرار داد. با مجوز از یک سوم ، FLOTUS به جای یک لباس شب ، یا بهتر بگوییم یک تصویر ، پیش بینی وضع هوا را تکان داد.

همچنین فضای کافی برای محتوای نسبتاً جنجالی وجود داشت ، زیرا “The Daily Show” ویدئویی از ترامپ و جفری اپشتین را روی لباس گذاشت.

اگر پیش بینی می کرد ملانیا و دستیارانش پیش بینی می کنند لباس مورد تمسخر قرار بگیرد ، خیلی شبیه این بودند که لباس سبز روشن ملکه الیزابت قبلاً باشد.

دیگران تعجب کردند که آیا این فقط یک لباس است ، دقیقاً مانند ژاکت ملانیا که می گوید “من واقعاً مراقبت نمی کنم” فقط “یک ژاکت” بود ، همانطور که استفانی گریشام ، رئیس دفتر کار بانوی اول ، در مورد کت Zara بانوی اول گفت در ژوئن سال 2018 پوشید.

گریشام افزود: “امیدوارم رسانه ها تصمیم نگیرند که روی کمد لباس وی تمرکز کنند.”