از خاموش شدن (در حال حاضر) اجتناب می شود زیرا جداول Sanders خواستار پرداخت مستقیم هستند

از خاموش شدن (در حال حاضر) اجتناب می شود زیرا جداول Sanders خواستار پرداخت مستقیم هستند

شکایت از پرونده قضایی دولت ایالات متحده از فیس بوک ؛ رئیس جمهور غنا مدعی پیروزی در انتخابات مورد رقابت است. بیش از 6،629 دانش آموز ورزشکار COVID-19 گرفتند

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند پاتریشیا گورکی، مهندس نرم افزار و تحلیلگر فناوری و امنیت ، برای بحث در مورد دعوی ضد انحصاری علیه کمیسیون بازرگانی فدرال ، 46 ایالت آمریکا و همچنین واشنگتن دی سی و گوام ، علیه فیس بوک مطرح شده است ، به نظر می رسد تاکتیک های ناخوشایند فیس بوک برای تأمین امنیت رسانه های اجتماعی خود استفاده کرده است خفه کردن ، و چرا به نظر نمی رسد که هیچ یک از طرفین اختلاف منافع افراد شاغل را در ذهن داشته باشند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند نی آکوته، فعال دموکراسی ، تحلیلگر روابط ایالات متحده و آفریقا و استاد سابق دانشگاه جورج تاون ، برای بحث در مورد انتخاب آشکار نانا آکوفو-آدو حزب میهن پرست به عنوان رئیس جمهور غنا ، رد نتیجه ادعای رای توسط مخالفان ، و چرا وضعیت بسیار خشونت آمیز شده است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها درباره این خبر صحبت می کنند که تقریباً 7000 دانشجو ورزشکار مبتلا به COVID-19 شده اند ، زیرا بیشتر مسابقات NCAA در فصول ورزشی کالج پیش می رود ، چرا تعداد واقعی قربانیان ویروس کرونا بسیار بیشتر است ، و چرا مربی فوتبال هیو فریز مربی فوتبال دانشگاه لیبرتی جای تعجب نیست

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دکتر Charisse Burden-Stelly، استادیار مطالعات آفریقا و علوم سیاسی در کالج کارلتون ، بازدید از محقق با پروژه نژاد و سرمایه داری در دانشگاه شیکاگو ، و نویسنده کتاب جدید ، “W.E.B. Du Bois: A Life in History America ، “برای بحث در مورد آخرین اقدام متوقف شده توسط سنا برای جلوگیری از تعطیلی دولت ، فایلهای صوتی لو رفته که در آنها جو بایدن از رهبران لیبرال سیاه پوستان می خواهد در مورد بی عدالتی های پلیس پیش از آن سکوت کنند انتخابات دور دوم ژانویه در جورجیا ، و ادامه ارتباط تلاشهای تاریخی دولت ایالات متحده برای ساکت کردن چهره های انقلابی سیاه پوست مانند پل روبسون.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم