از جنوب عمیق تا سومالی ، جوامع سیاه یکبار مصرف می دانند

از جنوب عمیق تا سومالی ، جوامع سیاه یکبار مصرف می دانند

جورجیا کارگران را مجبور به کار در میان همه گیری ها می کند. پورتوریکان هنوز هم بدون بررسی محرک است. پنتاگون اعتراف می کند که غیرنظامیان سومالی را کشته است

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند Nse Ufotمدیرعامل ، پروژه جدید جورجیا و صندوق اقدام به پروژه جدید جورجیا ، برای گفتگو در مورد تلاش های نماینده جمهوری خواه جورجیا برای “باز کردن” اقتصاد با فشار آوردن کارگران خدمات به کار در میان همه گیری ، چرا او معتقد است که این اقدام ” بسیار گناهکارتر از آن است که ما به آن اعتبار دهیم “، و اینکه چگونه میراث عمیق تاریخی نژادپرستی نهادی ، جوامع سیاه را به صورت نامتناسب تحت نظارت و تحت تأثیر مانورهای سیاسی فرماندار قرار می دهد.

در بخش دوم به شان و ژاکی پیوستند فردیسون مارتینزمعاون رئيس جمهور UTIER ، اتحادیه کارگران صنعتی برق و آبیاری ، در مورد این مکاشفه که ساکنان پورتوریکو هنوز یک بررسی محرک کورو ویروس دریافت نکرده اند ، صحبت نکرد ، چرا که وی معتقد است که بحران از بسیاری جهات “بدتر از طوفان ماریا” است. و چرا این مقدار اندک از 2.2 میلیارد دلار اختصاص داده شده به پورتوریکو برای تلاش برای پاسخ به کورو ویروس هنوز به فکر افراد شاغل در آنجا نیست.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند ابیومی آزکیوسردبیر برنامه Pan-African News Wire ، در مورد خبرهایی که پنتاگون برای دومین بار اعتراف کرده است که غیرنظامیان در اثر عملیات بمبگذاری در سومالی کشته شده اند ، نقش AFRICOM در تلاش های طبقه حاکم برای بازگرداندن استعمار آفریقا ، و اینکه چگونه نبود زیرساختهای مراقبت های بهداشتی ناشی از این وضعیت توسعه نیافتگی عمدی فقیرترین آسیب پذیرترین شیوع Coronavirus را به وجود می آورد.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند دکتر جارد بال، استاد مطالعات ارتباطات در دانشگاه ایالتی مورگان ، سرپرست imixwhatilike.org و نویسنده کتاب جدید “اسطوره و تبلیغات قدرت خرید سیاه” برای گفتگو در مورد نقشی که ورزش بعنوان ابزاری برای استعمار در تاریخ ایفا کرده است. امپریالیسم ایالات متحده ، چگونگی کاهش قدرت خرید مشکی و طبقه کارگر که منجر به ناتوانی گسترده در خرید کالاهای مصرفی شده است ، باعث ایجاد بحرانی در میان طبقه سرمایه داری در مورد چگونگی اطمینان از زنده ماندن سیستم ، چگونه این بحران در موج آشکار می شود. تلاش برای شیطنت از الگوهای اقتصادی جایگزین در سایر کشورها که به عنوان کشورهای دشمن تلقی می شوند و تلاش های گسترده برای تحقیر ساکنان.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید