از بوستون گرفته تا باربادوس ، سوسیالیست ها نشان می دهند راه دیگری وجود دارد

از بوستون گرفته تا باربادوس ، سوسیالیست ها نشان می دهند راه دیگری وجود دارد

بودجه سازمان جهانی بهداشت ترامپ ، خشم سریع جهانی را کاهش می دهد؛ فعالان بوستون PPE مهم را توزیع و توزیع می کنند. جناحین راست از تلاش های کوبا کمک می کنند

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند دکتر مارگارت گل، بنیانگذار مدیر مقاومت مردمی کمپین بهداشت بیش از سود برای همه ، برای صحبت در مورد اعلامیه رئیس جمهور ترامپ مبنی بر متوقف کردن بودجه سازمان بهداشت جهانی ، آیا چنین تصمیمی حتی ممکن است با توجه به اینکه این بودجه توسط یک عمل مجاز بود کنگره ، و چرا تقریباً کل جامعه جهانی خواهان دوره معکوس ترامپ است

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند سوزان کلیمچاک، مجری آموزش و مدیر آزمایشگاه Fab در مرکز فناوری South End در بوستون ، و کلینتون اوسولا با Fab Fab Inventor’s Lounge ، در مورد چگونگی همکاری بین Fab Lab و حزب در طراحی ، چاپ 3 بعدی و توزیع تجهیزات محافظ شخصی بسیار مورد نیاز برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدم مقدم ، و چگونگی کارشان در ساخت کمک می کند. شبکه های مستقل کمک به جامعه برای اطمینان از تأمین منابع حیاتی و مواد غذایی به جوامعی که به طور نامتناسب از این بحران متضرر شده اند در عین حال که کار با هزینه ای ارائه می دهند که آموزش STEM را در محل کار تأمین می کند ، به جوامع ضروری احتیاج دارند.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند هلن یاف، بازدید از همکار در مرکز آمریکای لاتین و کارائیب و یک مدرس تاریخ اقتصادی و اجتماعی در دانشگاه گلاسکو و نویسنده کتاب جدید “ما کوبا هستیم! چگونه یک انقلابی در دنیای پس از شوروی زنده مانده است” در مورد تلاش های کوبا برای مهار شیوع تاجی ویروس در سراسر کارائیب و فراتر از آن ، چه چیزی در پس گرایش رسانه های اصلی برای چارچوب تیپ های مهم پزشکی بین المللی کوبا به عنوان عوامل یا قربانیان “کمونیسم توتالیتاری” ، و چرا بحران نشان دهنده نیاز به یک منبع متمرکز است. سیستم توزیع مبتنی بر نیاز بشر است و نه سود.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند Mondale رابینسونبنیانگذار پروژه رای دهندگان مرد سیاه ، برای گفتگو در مورد محل تأیید الیزابت وارن از جو بایدن در فشار بزرگ تری از طرف “استقرار دموکرات ها” برای تاج گذاری نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ، متناسب با آن ، صحبت می کند ، چه جو بایدن امید واقعی به تولید سطح بالایی از رای دهنده سیاه و مترقی داشته باشد. مشارکت و یا احتمالاً بحران کرون ویروس باعث تغییر بنیادی و برگشت ناپذیر در آگاهی سیاسی می شود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید