از اعتراض به شورش: اقدامات گسترده علیه قتل پلیس نژادپرستانه

از اعتراض به شورش: اقدامات گسترده علیه قتل پلیس نژادپرستانه

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News ملحق می شوند که والتر اسمولارک و نیکول روسول هستند.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها بر قیام در مینیاپولیس متمرکز شده اند که خواهان عدالت برای جورج فلوید ، اعتراض در سایر شهرها در سراسر کشور علیه خشونت پلیس ، تجدید ناموفق FISA ، تانکرهای ایرانی که به ونزوئلا می آیند ، و موارد دیگر.

مالیات دهندگان آمریکایی مبلغی را برای تهیه دارویی به نام Remdesivir پرداخت کرده اند که مطابق گزارش رسانه ها می تواند به یک بازیگر مهم در مبارزه با تاج تبدیل شود. Remdesivir توسط شرکت دارویی Gilead Science با ده ها میلیون از سه آژانس فدرال ساخته شد ، اما این یک شکست در بین ضد ویروس ها بود. خوب ، اکنون این نشان از وعده و همچنین سودآوری دارد. و گیلاد در حال نگه داشتن آن پول است و بازپرداخت مالیات دهندگان را ندارد. آنت گادوینو، مدیر امور ایالتی و محلی در گروه اقدام درمانی ، با جان به نمایش می رود.

شرکت های داروسازی در سراسر جهان تلاش می کنند تا واکسنی را برای ویروس Covid-19 coronavirus تهیه کنند و در حال حاضر 9 واکسن جداگانه در حال تولید هستند. اما تفاوت زیادی در نحوه برخورد شرکتهای دارویی آمریکایی و چینی وجود دارد. دولت چین قبلاً اعلام کرده بود که این واکسن “به نفع مردم” خواهد بود و در سراسر جهان به اشتراک گذاشته می شود. واکسن های ایالات متحده فقط برای سود داده می شوند. برایان با او صحبت می کند یان گودروم، نویسنده و ویراستار دیجیتال برای China Daily.

این دادگاه در ونکوور کانادا این هفته تصویب کرد که در پرونده استرداد علیه منوی وانژو ، مدیر ارشد مالی هوآوی ، این قاعده جرم در کانادا تأمین شده است ، و این امر راهی برای ارسال به ایالات متحده بود. منگ در دسامبر سال 2018 به درخواست ایالات متحده دستگیر شد و ادعا كرد كه منگ به شركت در فرار از تحریم های ایالات متحده كمك كرده است. دولت چین با ابراز خشم از این پرونده ، آن را یک پرونده روشن از دولت ایالات متحده در تلاش برای اعمال قوانین خود به صورت فرامرزی عنوان کرد. KJ Nohیکی از فعالان صلح و محقق ژئوپلیتیک آسیا و همکار مکرر Counterpunch و Dissident Voice به برایان پیوست.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم