“اریک نگران نباش”: رایانیر پسر ترامپ را مسخره می کند ، در میان عدم اطمینان از انتخابات ایالات متحده معاملات پرواز را ارائه می دهد

“اریک نگران نباش”: رایانیر پسر ترامپ را مسخره می کند ، در میان عدم اطمینان از انتخابات ایالات متحده معاملات پرواز را ارائه می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0b/06/1081066121_0:0:3072:1729_1200x675_80_0_0_992b3a365c21eb24ebd59f957f0f0f5c.jpg

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202011061081067048- اصلاً نگران نباشید-به-ریانیر-موک می کند-پسران-به-پیشنهاد-فروش-فروش-تجارت-در-عدم-اطمینان-عدم /

شرکت هواپیمایی ارزان قیمت Ryanair اخیراً با استفاده از هر فرصتی که برای شلیک یک یا دو ضربه در کارزار انتخاب مجدد ترامپ ایجاد کرده بود ، هیچ منافعی در رسانه های اجتماعی ایجاد نکرد. اخیراً ، این شرکت مستقر در ایرلند هدف خود را به غیر از پسر دوم دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، اریک قرار نداده است.

با توجه به اینکه هنوز برنده انتخابات ایالات متحده رسماً تعیین نشده است ، Ryanair برای برخی از سرگرمی ها در توییتر تصمیم گرفته است ، ارسال کردن آ تنوع از توییت های عجیب و غریب سرتاسر هفته. با این حال ، اوایل روز جمعه ، این شرکت هواپیمایی کیک را برداشت که در آن توئیتی را که به دلیل کاهش دسترسی اریک ترامپ به هواپیماهای ریاست جمهوری مورد تمسخر قرار گرفته بود ، تهیه کرد.

در توئیت حاوی تصویری از اریک در یک کنفرانس خبری اخیر آمده است: “ظاهر مردی که ممکن است در آینده به Air Force One دسترسی نداشته باشد و مجبور باشد پرواز تجاری داشته باشد.” “نگران نباشید اریک ، دفعه دیگر که شما در اروپا هستید 9.99 یورو کرایه داریم.”

تصویری که رایانیر برای این توییت استفاده کرد در واقع در طی یک کنفرانس خبری که روز چهارشنبه توسط کمپین ترامپ در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا فراخوانده شد ، قطع شد.

در این رویداد فی البداهه ، اریک ، وکیل و رئیس جمهور شخصی رئیس جمهور ، رودی جولیانی و سایر اعضای ستاد انتخاباتی از روند شمارش آرا انتقاد کرده و پرونده های قضایی را تهدید کردند پس از اینکه ادعا می کردند ناظران انتخابات ترامپ اجازه نظارت بر آن را ندارند.

اگرچه ادعاهای مربوط به تقلب در رای دهندگان بارها و بارها توسط کمپین ترامپ مطرح شده است ، اما مقامات در ارائه شواهد محکم کوتاهی کرده اند.

چند لحظه از انتشار این توییت ، شهروندان تکان خوردند.

با این حال ، دیگران بیشتر علاقه مند بودند که رایان ایر را بیش از بازپرداخت های پرداخت نشده برای پروازهای لغو شده و خدمات عقب مانده بکشند.

به گزارش گاردین ، ​​از زمان شروع بیماری همه گیر COVID-19 ، Ryanair نزدیک به 2 میلیارد دلار بازپرداخت یا کوپن نقدی در پروازهای لغو شده پرداخت کرده است ، اما به گفته گاردین ، ​​دولت انگلیس در حال قفل شدن دومین قفل در انگلیس است و اکنون از ارائه بازپرداخت فاصله دارد. این مسئله فشار بر مشتریان ناامید کننده را اثبات کرده است ، بسیاری از آنها در هاله ای از بازپرداخت مانده بودند.