اریک ترامپ با پرسیدن اینکه آیا بایدن می تواند “15 میلیون رای بیشتر از اوباما” را بدست آورد ، جمعیت آنلاین را آتش زد.

اریک ترامپ با پرسیدن اینکه آیا بایدن می تواند “15 میلیون رای بیشتر از اوباما” را بدست آورد ، جمعیت آنلاین را آتش زد.

در مبارزات انتخاباتی و خانواده دونالد ترامپ ، در حالی که تعدادی پرونده قضایی در سراسر کشور برای اختلاف نظر در نتایج تشکیل شده است ، ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شده است. صبح روز شنبه ، رئیس جمهور در توییتر ادعا کرد که بیش از 1 میلیون رای در پنسیلوانیا برای بایدن “از هوا” ایجاد شده است.

اریک ترامپ این واقعیت را مورد تردید قرار داده است که جو بایدن رای های بیشتری را از باراک اوباما ، رئیس جمهور پیشین در سال 2012 کسب کرده است ، در حالی که “به سختی کارزار انتخاب می کرد” و “در هفته ها” در انظار عمومی ظاهر نمی شد.

بایدن ، که اکنون توسط شبکه های بزرگ آمریکایی به عنوان رئیس جمهور منتخب معرفی شده است ، بر اساس آخرین شمارش ، شماری که توسط تیم دونالد ترامپ مورد اختلاف بوده است ، بیش از 80 میلیون رأی آورده است.

در سال 2008 ، باراک اوباما با جلب حمایت نزدیک به 70 میلیون رأی دهنده رکورد جدیدی را ثبت کرد. چهار سال بعد ، وی برای انتخاب مجدد پس از انتخاب تقریباً 66 میلیون رأی برای وی تعیین شد.

اما پسر دونالد ترامپ در مورد موفقیت جو بایدن در این زمینه تردید داشت.

“آیا کسی معتقد است که بایدن در سال 2012 15 میلیون رای بیشتر از اوباما کسب کرده است؟” اریک ترامپ از 4.5 میلیون فالوئر خود در توییتر سوال کرد.

و برخی مشتاق پاسخ بودند و اظهار داشتند که چنین رقم سرسام آوری صرفاً تلاشی برای بیرون بردن پدرش از کاخ سفید است ، نه حمایت واقعی از رقیب دموکرات.

با این حال ، برای دیگران ، تعداد آرا به سادگی اثبات کرد که انتخابات تقلبی بوده است ، ادعایی که توسط ستاد انتخاباتی ترامپ مطرح شده است.

توییت اریک یک روز پس از آن منتشر شد که پدرش اظهار داشت که “راهی وجود ندارد” که بایدن چنین پشتیبانی رکوردشکنی را دریافت کند.

ترامپ در توییتر گفت: “این یک انتخابات 100٪ تقلبی بود”.

طبق توئیت بعدی POTUS ، بیش از یک میلیون رأی برای حمایت از بایدن در پنسیلوانیا “از هوا گرفته شده است”.

این بیانیه اندکی پس از آن صادر شد که دادگاه تجدید نظر در مدار سوم در فیلادلفیا درخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ را برای جلوگیری از تأیید نتایج انتخابات پنسیلوانیا که جو بایدن را در موقعیت برنده قرار داد ، رد کرد و اختلاف رای کمتر از 2 درصد را داشت نامزدهای.