ارتش آمریكا پس از واكنش در مورد سؤال “جنایات جنگ” ، جریانهای پیچیده را متوقف كرده

ارتش آمریكا پس از واكنش در مورد سؤال “جنایات جنگ” ، جریانهای پیچیده را متوقف كرده

ایالات متحده

URL کوتاه دریافت کنید

سایت جریان Twitch مدتهاست که توسط بسیاری از شاخه های نیروهای مسلح ایالات متحده به عنوان بستری برای “برقراری ارتباط” با افراد جدید استخدام شده استفاده می شود. به همین ترتیب ، تیم esports ارتش ایالات متحده آمادگی خود را برای به اشتراک گذاشتن جریان های بازی های مشهور جهانی با بینندگان این سکو فراهم کرد. با این حال ، همیشه از سؤالاتی که در یک گپ عمومی پرسیده می شد خوشش نمی آمد.

نیویورک تایمز گزارش داد که ارتش ایالات متحده پس از ممنوعیت تعدادی از کاربران که سؤالاتی در رابطه با جنایات جنگی را که گفته می شود توسط ارتش آمریکا انجام شده است ، اکنون در کانال Twitch خود متوقف کرده است.

خبر بود اولین بار فاش شد توسط راد برسلاو ، تحلیلگر esports و تأیید شده است از سخنگوی ارتش آمریكا ، كه گفت این اقدام به دلیل لزوم “بررسی سیاست ها و رویه های داخلی ، و همچنین کلیه سیاست های خاص برای سكو ، برای اطمینان از مشاركت کنندگان در فضا ایجاد شده است. قبل از شروع مجدد جریان را پاک کنید “.

تیم esports ارتش ایالات متحده ، که در جنگ های آنلاین در Call of Duty ، League of Legends ، Counterstrike و سایر بازی های افسانه ای شرکت کرده است ، اکنون از شرکت در مسابقات آینده Twitch Rivals خودداری می کند.

توسعه پس از بررسی عمومی که ارتش در هفته های اخیر با آن روبرو بوده است ، پس از آن که ناظران کانال Twitch شماری از کاربران اجتماعی را از گفتگوی جریان ممنوع کردند. در 8 ژوئیه ، شخصی به نام جردن اول در یک گفتگوی اینترنتی گفت: “شما مورد علاقه شما چیست؟ w4r cr1me؟ ” وی به زودی در پی این سؤال اصلاح شده ، همراه با ویدئویی از این حادثه ، توسط کانال ممنوع اعلام شد ویروسی شدن و باعث نارضایتی عمومی شده است

اما بسیاری از کاربران Twitch سپس رهبری وی را دنبال کردند و در هفته های آینده چت کانال کانال ارتش آمریكا را با اظهار نظر در مورد قتل عام در یك روستای ویتنامی ، حمله هوایی به بیمارستان افغانستان و سایر سؤالات مربوط به “جنایات جنگی” ارتش در گذشته ، سیل زدند. همچنین برخی از آنها در نهایت از ارسال پیامهای جدید در کانال منع شدند.

ناظران Twitch ارتش ایالات متحده در ابتدا از ممنوعیت سؤال کنندگان “جنایات جنگ” به عنوان سیاست های ضد آزار دفاع دفاع کردند. با این حال ، فعالان مؤسسه اصلاحات نایت اول اصرار داشتند كه این اقدامات ارتش نقض آزادی بیان و در نتیجه ضد قانون اساسی است.

این گروه می نویسد: “وقتی دولت عمداً فضایی را برای فعالیتهای بیانگر به طور گسترده ای برای عموم مردم باز می کند ، تحت اصلاحیه اول” مجمع عمومی “ایجاد کرده است و نمی تواند مشروطه را از آن انجمن براساس دیدگاه منع کند.” نامه به نمایندگی از جردن اول ، روز چهارشنبه منتشر شده است. کمپین های تبلیغاتی از این کانال خواستند که تنظیمات تعدیل آن را تغییر داده و دسترسی به 300 کاربر ممنوعه را بازگرداند.

اکنون فعالیت اجتماعی کانال ارتش آمریکا در Twitch متوقف شده است.