ارتباطات جدید پلیس / MAGA / GOP در توطئه کاپیتول متمرکز می شوند

ارتباطات جدید پلیس / MAGA / GOP در توطئه کاپیتول متمرکز می شوند

خواستار تغییر مسکن “Vacant To Virus-Reduction” شد. خواننده می تواند رئیس جمهور اوگاندا را نشسته باشد. رئیس جمهور هندوراس با اتهامات تازه ای برای معامله با مواد مخدر روبرو است

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند Reginald سیاه، مدیر حمایت از طرح توسعه COVID-19 با ائتلاف مردم برای انصاف ، برای بحث در مورد “” کاهش ویروس برای کاهش ویروس “گروه ، چگونگی استفاده از واحدهای مسکونی خالی برای مقابله با بی خانمانی و بحران بهداشت عمومی ، و چرا آنها از اولی رنج می برند بسیار تحت تأثیر قرار می گیرند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند تونده اوسازوا، هماهنگ کننده شبکه ایالات متحده خارج از آفریقا ، یک پروژه اتحاد سیاه برای صلح ، برای بحث در مورد انتخابات در اوگاندا که می تواند ژنرال یووری موسونی را برای هفتمین بار دوباره انتخاب کند ، مقاومت شدید او در برابر خواننده تبدیل شده است نامزد Bobi Wine و خاموشی شبکه های اجتماعی که منجر به آن شده است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ویکی سروانتس، هماهنگ کننده آمریکای شمالی شبکه همبستگی هندوراس ، برای بحث در مورد اتهاماتی که رئیس جمهور هندوراس خوان اورلاندو هرناندز از قاچاقچیان در ازای دریافت پول مواد مخدر محافظت می کند ، چرا که این ادعاهای اخیر خسارت بیشتری نسبت به دیگر ادعاهای قبلی معاملات گسترده مواد مخدر به رئیس جمهور درگیر وارد می کند شامل هرناندز و خانواده نزدیک او ، و تأثیرات عدم موفقیت رژیم در رسیدگی به اپیدمی ویروس کرونا یا طوفان های اخیر که کشور را ویران کرد.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه و برنده جایزه ، و نویسنده کتاب جدید ، “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” ، برای بحث درباره رای مجلس برای استیضاح دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ، نحوه “کودتا” احتمالی در پایتخت آمریكا آمریكایی ها را مجبور به مقابله با روابط دنج بین پلیس آمریكا و برتری سفید می كند ، و چرا آخرین تحولات نشان می دهد بحران سیاسی در آمریكا در میان تفرقه طبقه حاكم در حال بدتر شدن است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم