‘اراذل و اوباش’: دونالد ترامپ در BLM ، کلیپ سهامداران “آزار و اذیت غذاخوری های سالخوردگان” را به اشتراک می گذارد

‘اراذل و اوباش’: دونالد ترامپ در BLM ، کلیپ سهامداران “آزار و اذیت غذاخوری های سالخوردگان” را به اشتراک می گذارد

در میان تظاهرات ضد نژادپرستی مداوم که ایالات متحده را فرا گرفته است ، تصاویر آخر هفته پنسیلوانیا نشان می دهد که گروهی از معترضان قبل از اینکه معترضان برای کشیدن آبجو یک زن و شوهر سالخورده ، غذاخوری های سفید را متهم کنند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در یک فیلم ویروسی از حادثه اخیر پیتزبورگ ، پنسیلوانیا ، جایی که معترضین Black Lives Matter (BLM) نشان داده شده است ، در مشاجره با غذا خوردن در یک رستوران پیتسبورگ نشان داده شده است.

رئیس جمهور ترامپ در توییتی که صبح روز سه شنبه ارسال شد ، با انتقاد از این حادثه نشان داد این گروه “غذاخوری های سالخورده پیتسبورگ را آزار می دهد” ، آنها را “اراذل و اوباش” خواند.

تصاویر تظاهرات ضد نژادپرستی در پنسیلوانیا در آخر هفته به نظر می رسد گروهی از مردم را نشان می دهد که روز شنبه در حالی که یک معترض ظاهرا آبجو یک زوج مسن را گرفته و آبجو می نوشید ، در ملاقات با غذاخوری ها فریاد می زدند.

یکی از تظاهرکنندگان فریاد می زد به طرف حامیان: “F ** k سفیدپوستان سازنده سیستم”.
برخی از غذاخوری ها دیده می شوند که وسایل خود را می گیرند و می روند. فیلم دوم نشان می دهد تظاهرکنندگان در حال لگد زدن به یک دوچرخه سوار سفید پوست هستند.

در جریان اعتراضات روز شنبه هیچ دستگیری صورت نگرفت.

پلیس پیتزبورگ گفته است که آنها در حال بررسی فیلم برای تعیین اقدامات بعدی هستند ، و وکیل دادگستری ایالات متحده اسکات بردی این حادثه را “غیر قابل قبول” خواند ، و قول داد که همکاری نزدیک با پلیس “برای شناسایی و پاسخگویی این محرک ها” ، محلی ABC وابسته WTAE-TV گزارش شده

در واکنش به چندین سیاه پوست آمریکایی که در بازداشت پلیس درگذشتند ، صحنه های مشابه اخیراً در ایالات متحده پخش شده است.

آخرین موج اعتراضات پس از آنکه فیلمهای مرگ دانیل پروود در روچستر ، نیویورک در ماه مارس به طور گسترده در فضای آنلاین مشاهده شد ، ایجاد شد.

©
رویترز / برندان MCDERMID

تظاهرکنندگان تابلوهایی با عنوان “زندگی سیاه پوستان مهم است” هنگام اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست ، دانیل پرود ، پس از اینکه پلیس در حین دستگیری در 23 مارس ، در روچستر ، نیویورک ، ایالات متحده در 6 سپتامبر سال 2020 ، کلاه تف را روی سرش گذاشت ، در دست داشتند. .

ویدئو از تصاویر دوربین بدن نشان می دهد که مأموران پلیس در حال نزدیک شدن به دانیل پروود هستند که شبانه برهنه در خیابان ها می دوید ، پس از اینکه خانواده اش با شماره 911 تماس گرفتند تا گزارش دهند که او یک اورژانس بهداشت روانی را پشت سر می گذارد.

طبق این ویدئو ، پرود در ابتدا دستورات پلیس را رعایت می کرد ، اما پس از دستبند زدن شروع به فریاد و تف کرد.

بعد از اینکه مأموران کیسه ای تف روی سرش گذاشتند و مرد را به زمین دوختند ، به نظر می رسد دقایقی بعد بی روح رفت. به گفته خانواده پرود ، وی در 30 مارس بر اثر خفگی درگذشت.

از زمان مرگ جورج فلوید ، مرد آمریکایی آفریقایی تبار به دست یک پلیس سفیدپوست در آمریکا ، اعتراضات گسترده ای علیه وحشیگری پلیس ، که برخی از آنها به خشونت کشیده و منجر به آتش سوزی ، غارت و درگیری با پلیس به شدت مسلح شده است ، ادامه دارد. مینیاپولیس در ماه مه.