ادی کانوی در میان شورش های ایالات متحده با فرد همپتون صحبت می کند

ادی کانوی در میان شورش های ایالات متحده با فرد همپتون صحبت می کند

ادی کانوی در پایان بحث درباره فرد همپتون در اوت سیاه پایان می یابد. پلیس DC فعالان دستگیری دسته جمعی را در BLM plaza؛ فعال زندانی آنگولا دوباره هدف قرار داد.

شان و ژکی به هم پیوستند مارشال ادی کانوی، سیاه پلنگ سابق ، زندانی سیاسی ، و تهیه کننده اجرایی شبکه Real News ، برای بحث در مورد میراث ماندگار فرد همپتون ، تمرکز او بر ایجاد ائتلاف های چند نژادی برای درگیری انقلابی پرولتری ، و اینکه چرا مطالعه کار همپتون یک بخش مهم است ادامه سنت آگوست سیاه – چه فراتر از ماه و چه در طول مبارزه برای آزادی همه مردم مظلوم.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند سرنوشت، یک سازمان دهنده شرکت تعاونی در واشنگتن دی سی ، برای صحبت در مورد دستگیری گسترده معترضان شب گذشته توسط اداره پلیس مترو در زمینه زندگی سیاه زندگی ، چرا به نظر می رسد شورای شهر DC مایل نیست یا قادر به اجرای قطعنامه اضطراری اخیر خود مبنی بر منع استفاده از نارنجک و عوامل شیمیایی flashbang توسط MPD.

در بخش سوم ویژه ، شان و ژاکی به هم پیوستند تانیشا لوئیس برای به روزرسانی در مورد برادرش ، سازمان زندان آنگولا ، کوئیرزا لوئیس ، که همچنان مورد هدف مقامات زندان قرار می گیرد ، زیرا سعی در سازماندهی برای ایمنی زندانیان تحت شیوع ویروس کرونا دارد ، برای بحث در مورد فریب و دستکاری توسط رئیس زندان ، ادعاهای دروغین “رشوه”. و بی عدالتی هایی که مدتهاست مشخصه رفتار کوئیرزا در دست دولت است.

بعداً در این برنامه ، شان و ژاکی در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد شیطان پرستی معترضین که این آخر هفته توسط پلیس دی سی مورد خشونت قرار گرفت ، موریل بوئزر ، شهردار واشنگتن دی سی را به صحبت درمورد نقاط حق افراطی گفتند ، چرا که چندین دانشمند سیاسی با نفوذ آمریکا معتقدند اوو مورالس رئیس قانونی بولیوی است ، و اینکه چگونه اختلافات ارضی طولانی مدت در آسیا در میان فشارهای اخیر دولت ایالات متحده برای اجرای جنگ سرد جدید خود در چین “شکسته” شده است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم