ادعا می کند که شوارتزنگر در رابطه جنسی با Brigitte Nielsen Spark «همه چیز» را امتحان کرده است

ادعا می کند که شوارتزنگر در رابطه جنسی با Brigitte Nielsen Spark «همه چیز» را امتحان کرده است

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در سال 2011 فاش شد كه در طول فیلمبرداری فیلم افسانه ای “سونجا سرخ” در دهه 80 ، بازیگر و فرماندار پیشین كالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر با “بریگیت نیلسن” ستاره دانمارکی رابطه “بخار” داشت. در آن زمان آرنی با همسر آینده خود ملاقات می کرد ، اما این مانع نزدیک شدن شرکای روی صفحه نمی شد.

مطابق با زندگینامه نویسندگی این بازیگر ، ظاهراً آرینولد شوارتزنگر مشهور ترمیناتور جهان “همه چیز” را در طول رابطه سرسختانه خود با شریک زندگی خود در Sonja Redja Brigitte Nielsen امتحان کرده است.

یادداشت “تنها زندگی شما فقط یک زندگی می کنید” در سال 2011 منتشر شد ، اما به نظر می رسد که برخی از ادعاهای مربوط به بمب ساخته شده در این کتاب فقط در حال حاضر ویروسی شده اند. بدین ترتیب ، شهروندان با این ادعا که فرماندار پیشین کالیفرنیا ، که اکنون 72 ساله است ، محاصره شدند و وقتی در دهه 80 به آزمایشات با همکار خود آمد ، هیچ محدودیتی نداشت.

نیلسن در این باره نوشت: “ما هر دو می دانستیم كه این فیلم فراتر از فیلم نخواهد بود ، ما عقب نماندیم.”

او می گوید: “ما می خواستیم همه چیز را امتحان کنیم و چنین کردیم. هیچ محدودیتی ، هیچ وعده و هیچ چیز وجود نداشت و زمان بسیار خوبی در زندگی من بود.”

©
عکس AP / جوئل سی ریان

بازیگر نقش اول زن بریژیت نیلسن به محض ورود به فیلم برتر “Creed II” در مرکز لندن ، چهارشنبه ، 28 نوامبر 2018 برای عکاسان مطرح می کند.

این جزئیات بدنبال رسوایی پیرامون طلاق شوارتزنگر با ماریا شریور به دست آمد ، زیرا این دو در سال 2011 از هم جدا شدند ، پس از آنكه “فرماندار” سابق كالیفرنیا از مقام خود خارج شد. این زوج از هم پاشیدند که معلوم شد که شوارتزنگر 14 سال قبل فرزندی را با کارمند خانواده خود درگذشته است. مطابق کتاب نیلسن ، روابط او با شوارتزنگر نیز پس از آن صورت گرفت كه او از قبل ملاقات با شریور ، همسر آینده خود و مادر چهار فرزندش را آغاز كرده بود.