ادعای ستاره ای از خانه داران واقعی ، کارداشیان “درباره Kanye West به F ** k ندهید”

ادعای ستاره ای از خانه داران واقعی ، کارداشیان “درباره Kanye West به F ** k ندهید”

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این نوازنده 43 ساله در 5 ژوئیه اعلام کرد که برای انتخابات ریاست جمهوری در انتخابات آینده در ایالات متحده شرکت خواهد کرد. در حالی که بیانیه وی حمایت هواداران را دریافت می کرد ، بسیاری تصور می کردند که این یک تبلیغ عمومی است ، زیرا او قبلاً مهلتی را برای گرفتن نام خود در آراء در چندین ایالت از دست داده است.

کاندیاس دیلارد ، ستاره برنامه واقعیت تلویزیونی The Real Housewives of Potomac ، خانواده کارداشیان “در مورد كانی وست” به كلمه ای كتاب نمی دهد. این زن 33 ساله ادعا می کند اقدامات اخیر وست و اظهاراتی که وی در هنگام تظاهرات در کارولینای جنوبی انجام داد ، نشان می دهد که او در حال روبرو شدن است ، اما همسرش کیم و بقیه خانواده هیچ کاری برای متوقف کردن او انجام نمی دهند.

وی گفت: “اگر شوهرم در معرض دید عموم قرار داشت كه دارای یک قسمت جنون آمیز باشد … دچار اختلالات روحی … و مسخره كردن كامل از سیستم سیاسی ما می شد ، من قصد داشتم كه وی را در یك هنرستان ثبت كنم. / واقعیت این است كه خانواده اش … من حتی نمی توانم شروع کنم که چقدر عصبانی است و باعث می شود این زنان سفید پوست اجازه دهند این مرد سیاه پوست بیمار بتواند در اینجا دیوانه وار باشد. ” یک فیلم طولانی که در اینستاگرامش منتشر شده است.

رفتار كانی وست در تظاهرات در كارولینای جنوبی این نگرانی را برانگیخت كه این نوازنده دچار یك ذهنی شده بود. وست در این رویداد با یک جلیقه امنیتی ظاهر شد و بدون میکروفون به جمع مردم رفت. در یک لحظه او شروع به گریه كرد پس از آنكه به جمعیت گفت كه پدرش می خواهد او را سقط كند. این 43 ساله همچنین جزئیات صمیمی را به اشتراک گذاشت و فاش کرد که او و همسرش کیم در نظر داشتند که سقوط فرزند اول خود را انجام دهند. وست گفت: “من دخترم را تقریباً كشته ام”.

با این حال ، اندکی پس از صحبت در مورد سقط جنین ، وی گفت که او معتقد است که باید قانونی باقی بماند ، اما برای مبارزات مادران جدید باید حمایت مالی داشته باشد. این نوازنده ادعا کرد: “هرکسی که بچه دار است” باید یک میلیون دلار بدست آورد.

معلوم نیست نام وی در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر در آراء ظاهر شود زیرا او مهلت مهمی در چندین ایالت را از دست داده است. وی از هواداران خواست تا طوماری را امضا كنند و خواستار اضافه شدن وی به آراء در كارولینای جنوبی شدند. او باید ظهر ، به وقت محلی ، در تاریخ 27 ژوئیه 10،000 امضا جمع کند.