‘اداره هریس’: گمانه زنی کامالا در مورد زبان محرک درباره طرح Dems برای بایدن برنده

‘اداره هریس’: گمانه زنی کامالا در مورد زبان محرک درباره طرح Dems برای بایدن برنده

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

سن قابل توجه کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات س questionsالات زیادی را به وجود آورده است ، از اینکه آیا وی برای دوره دوم در صورت پیروزی در ماه نوامبر کاندید خواهد شد یا اینکه آیا او توانایی های ذهنی و سلامتی لازم برای اداره تا پایان دوره اول خود را دارد ، موضوعی که بیشتر مخالفانش مطرح کرده اند.

كامالا هریس ، رقیب نامزد انتخابات ریاست جمهوری ، در یك میزگرد مجازی با صاحبان مشاغل كوچك در آریزونا ، پس از ساختن آنچه بسیاری از شهروندان اینترنتی به عنوان “لغزش” در حین گفتگو مطرح كرد ، بحث داغی را در مورد نقش او در بلیط بایدن-هریس ایجاد كرد. معاون معاون رئیس جمهور دموکرات در یک نقطه گفت که “این دولت” هریس “است که برخی از جنبه های سیاست اقتصادی مانند وام های با بهره کم و اعتبارات مالیاتی را کنترل خواهد کرد ، اگرچه او به سرعت خود را اصلاح کرد.

“یک دولت هریس ، همراه با جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده. دولت بایدن-هریس دسترسی 100 میلیارد دلاری وام با بهره کم و سرمایه گذاری برای صاحبان مشاغل اقلیت را فراهم می کند. ما 15000 دلار اعتبار مالیاتی برای اولین بار در نظر خواهیم گرفت خریداران خانه ، از مراقبت مقرون به صرفه محافظت کنید “، هریس در طول میزگرد گفت.

نام اولیه عجیب و غریب وی برای دولت مورد توجه قرار نگرفت ، آن قسمت از ضبط جلسه توسط پسر رئیس جمهور ایالات متحده ، اریک ترامپ منتشر شد ، که اظهار داشت این یک “لغزش” است که “حقیقت” را در مورد برنامه های دموکرات ها فاش می کند اگر بایدن برنده شود. در گذشته ، هم دونالد ترامپ و هم مایک پنس معاون رئیس جمهور وی اظهار داشتند که بایدن صرفاً به عنوان “اسب تروا” فعالیت می کند تا “چپ رادیکال” را به کاخ سفید راه دهد.

مفهوم مطرح شده توسط اریک ترامپ به سرعت طرفداران آنلاین پیدا کرد ، آنها پیشنهاد می کردند که بایدن برای مدت طولانی در دفتر بیضی نخواهد ماند و از طریق اصلاحیه 25 ، راه را برای هریس هموار می کند.

برخی از آنها تا آنجا پیش رفتند که گویا این سناریو توسط DNC در تمام مدت برنامه ریزی شده بود و “لغزش” هریس در طول میزگرد نشان دهنده آگاهی وی از آن است.

با این حال ، همه شهروندان اینترنتی با این نظریه قانع نشدند ، و در عوض پیشنهاد كردند كه همسر نامزد بایدن چنین گافی بسازد ، زیرا وی خود برای ریاست جمهوری تلاش كرده بود.

برخی دیگر خاطر نشان كردند كه در صورت تحقق این نظریه ها در مورد كامالا جایگزینی براین ، بدشان نمی آید ، در عوض گفتند كه چنین چشم اندازی آنها را حتی بیشتر به رای دادن به بایدن ترغیب می كند.

بسیاری از توئیترها اضافه کردند که صرف نظر از اینکه این یک گاف ساده یا اشاره به یک سناریوی واقعی در صورت پیروزی بایدن باشد یا خیر ، با این وجود آنها به کاندیدای دموکرات برای هدف اصلی رأی دادن علیه رئیس جمهور فعلی رأی می دهند.