اخراج های جمعی در راه میلیون ها خانواده کار آمریکایی است

اخراج های جمعی در راه میلیون ها خانواده کار آمریکایی است

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با استاد ریچارد وولف ، استاد اقتصاد اقتصادی امریتوس ، دانشگاه ماساچوست ، امرسست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار همراه هستند که آخرین کتاب آن “درک سوسیالیسم” است.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با مهمان ویژه است پروفسور ریچارد وولف.

چندین ایالت امروز انتخابات اولیه با نژادهای پرشور برگزار می کنند. در کانزاس ، کریس کوباخ ، وزیر امور خارجه پیشین ، یک تندرو مهاجر و نامزد ناموفق برای فرمانداری ، اکنون برای کرسی سنا که 66 سال از جمهوری خواهان بود ، مشغول به کار است. و در میشیگان ، رشیدیدا طایب ، نماینده کنگره با چالش سختی از جانب نماینده سابق براندا جونز ، زن آفریقایی-آمریکایی روبرو است. در همین حال ، جو بایدن هنوز تصمیمی در مورد معاون رئیس جمهور خود اتخاذ نکرده است که شش نامزد معتبر همچنان در این انتخابات حضور دارند. ظاهراً بایدن اواخر همین هفته یا اوایل هفته آینده تصمیم گیری خواهد کرد. و نگرانی ها در مورد آشفتگی سیاسی که می تواند ناشی از تاخیر در شمارش آراء نامه های پستی باشد ، رو به افزایش است. برایان و جان با هم صحبت می کنند دانیل لازاره. او روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب است – جمهوری منجمد ، کودتای مخملی و جنگ نامشخص آمریکا.

تاج کرونویوسی همچنان در حال گسترش است ، که 35 ایالت در سراسر کشور هفته گذشته نسبت به هفته قبل موارد بیشتری را ثبت کردند. پرزیدنت ترامپ اما اصرار دارد که مدارس بازگشایی شود. با این گفته برخی از فرمانداران رئیس جمهور را نادیده می گیرند و دستور می دهند که دانش آموزان فقط به صورت آنلاین به مدرسه برگردند. و رئیس جمهور در مصاحبه دیروز با پایگاه خبری Axios ، رئیس جمهور اصرار داشت كه آمریكا بهترین ركورد كروناویروس را در جهان دارد. مکس بلومنتال، نویسنده و روزنامه نگار پرفروش ، که آخرین فیلم آن “کشتن غزه” است. او همچنین سردبیر ارشد گریزون و هماهنگ کننده پادکست “شورشیان معتدل” است.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش منظم سه شنبه با زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامیده می شود. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. مهمان ویژه، Moira Casados-Kassidyعضو هیئت مدیره انجمن معلمان کلاس درس دنور؛ و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم