احتمال نهایی ترامپ برای پیروزی … دی سی آماده می شود

احتمال نهایی ترامپ برای پیروزی … دی سی آماده می شود

در این قسمت از خطوط خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان آخرین فرصت جنبش # توقفشراست را برای نگه داشتن ترامپ در کاخ سفید بحث می کنند. آرا elect انتخاباتی امروز شمارش خواهد شد.

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran | حکم رسیدگی به وثیقه آسانژ

جکسون هینکل – فعال سیاسی و میزبان | چرا #ForceTheVote و چرا شکست خورد

باب شلهوبر – Cohost از عقاید سیاسی | زنده: از # رالی # دزدگیر را متوقف کنید

بحث های زیادی در جهان پیرامون جولیان آسانژ وجود داشته است. چهره های برجسته تری در حمایت از آسانژ حضور می یابند و به مشارکت شجاعانه او در شفافیت و واکنش ناخوشایند سیاسی در نتیجه اعتراف می کنند. الكساندر مرکوریس ، سردبیر The Duran ، گزارش دادگاه وثیقه را ارائه داد كه وكیل آسانژ بلافاصله به دنبال پیروزی در استرداد درخواست دادند.

در طی یک بحران جهانی ، مردم شغل خود را از دست می دهند. همه گیری COVID درک روشنی از شکننده بودن اکوسیستم اقتصادی به ما داد. صرف نظر از وضعیت شغلی افراد ، مراقبت های بهداشتی یک نیاز اساسی است و به همین دلیل بسیاری از کشورها دارای یک سیستم جهانی هستند. فعال سیاسی جکسون هینکل میهمان جدیدی است و موضع خود را در مورد Medicare For All توضیح می دهد.

در این زمان ، بسیاری از شهروندان ایالات متحده کمتر نگران مبارزه برای حقوق اساسی انسان هستند و کاملاً هیپنوتیزم می شوند که ترامپ واقعاً در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 که اکنون دو ماه از آن زمان می گذرد ، پیروز شود. امروز آن افراد و دشمنان آنها با تمام قدرت بیرون خواهند رفت. میهمان نهایی ما ، همسنگر سیاسی بدبختی های باب شلهوبر ، در زمین حضور دارد و در حال برگزاری برنامه رالی # StopTheSalal است.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم