اجماع طبقه حاکم: تعداد بیشتری پلیس در کنوشا و “مهار” در چین

اجماع طبقه حاکم: تعداد بیشتری پلیس در کنوشا و “مهار” در چین

هوشیار ضد پلیس 2 معترض کنوشا را به قتل رساند. نگهبانان آنگولا زندانی فعال را تحت تعقیب قرار می دهند. ایالات متحده “اخاذی” از سودان پس از اولتیماتوم ناکام اسرائیل

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند کریستوفر شلوسر، یک سازمان کارگر و یک فعال عدالت نژادی در کنوشا ، ویسکانسین ، برای گفتگو در مورد قتل شب گذشته چندین معترض در کنوشا توسط یک عضو ظاهرا یک شبه نظامی راست گرای ، همکاری بین هواداران پلیس مسلح و مأمورین مستقر در کنوشا که ظاهراً هموار شده اند راهی برای به دست آوردن قاتل متهم برای بدست آوردن جان فعالان جوان که خواستار عدالت برای جاکوب بلیک هستند ، و چرا به نظر می رسد بسیاری از دموکرات های ویسکانسین از ذهنیت “قانون و نظم” دونالد ترامپ با یکدیگر مشترک هستند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند تانیشا لوئیسخواهر ، سازمان کوئرزا لوئیس ، رئیس زندان آنگولا ، درمورد تصمیم مقامات زندان مبنی بر اتهام برادرش به “تهدیدهای تروریستی” و تحریک شورش به دنبال تلاش خود برای سازماندهی اعتراض مسالمت آمیز ، شرایط وحشتناک که باعث شده بسیاری از این افراد صحبت کنند حبس در سخنرانی “برده داری مدرن” در زندان به سر می برد و فعالیت گسترده ای از مقامات زندانی آزار و اذیت سیاسی در لوئیزیانا همچنان به دست لوئیز می پردازد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند Abayomi Azikiweسردبیر شبکه خبری پان-آفریقا نیوز ، برای بحث درباره رد دولت انتقالی سودان از درخواست دولت ترامپ مبنی بر عادی سازی این کشور با اسرائیل ، چرا آمریکا خواستار پرداخت 330 میلیون دلار در ازای حذف سودان از حمایت مالی دولت است. از لیست ترور “به نظر می رسد اخاذی” ، و اینکه چرا کودتا در مالی یک لحظه مهم برای آینده حاکمیت آفریقا است.

بعداً در نمایش ، شان و ژکی به هم پیوستند دنی هایپونگ، همکار میزبان لنزهای چپ ، مجری بدون جنگ سرد ، و نویسنده کتاب “استثنائی آمریکا و معصومیت آمریکایی: یک تاریخ مردم از اخبار جعلی – از جنگ انقلابی گرفته تا جنگ با ترور” برای گفتگو در مورد این خبر کایل ریتنهاوس پس از کشته شدن دو معترض خواستار عدالت برای جیکوب بلیک در کنوشا ، پس از آنکه ادعا شد از ایالت ویسکانسین فرار کرده است ، دستگیر و متهم به قتل درجه اول شده است ، و امپریالیسم لفاظی خود را پیرامون جنبش مداوم برای زندگی سیاهان زیر سوال برد ، و اینکه چرا سیاست های داخلی و بین المللی به معنای “ما نمی توانیم چین را یک سرمایه داری یا یک کشور امپریالیستی” بنامیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم