اجازه دهید توسط رسانه های انگلیس

اجازه دهید توسط رسانه های انگلیس

وی گفت: “در طول همه گیری ، مردم انگلیس احساساتی بوده اند ، اما از طرف رسانه های آنها ضعیف عمل کرده اند.” این نماینده ویرایشگر سابق تابلو ، نیل والیس است که مهمان جان گونت این هفته در تیراندازی از لب است.

والیس همچنین اظهار داشت: “من همان کاری را انجام می دادم كه از Dominic Cummings برای محافظت از بچه هایم استفاده كنم ، اما سفر به قلعه بارنارد امری غیرقابل توصیف است ، همانطور كه ​​داستان بازگشت به سر كار هنگامی كه همسر مریضش هنوز بیمار بود ، همین باعث شد كه او خودش را بشكند. قوانین

با این حال ، وی همچنین به همكاران مطبوعاتی سابق خود گفت كه برخی از این پوشش ها “پر از نادرستی و غیرقابل صحت” است. او همچنین اوباش مطبوعاتی را که در خارج از خانه کامینگز جمع شده اند ، محکوم می کند.

با این حال ، او تأکید می کند که ، “این یک داستان کاملاً قانونی است ، البته این است ، و من معتقدم که او زنده خواهد ماند.”

نیل همچنین با انتقاد از دفتر مطبوعات شماره 10 گفت که “این به بوریس جانسون آسیب رسانده است.” او معتقد است که ، “کنفرانس مطبوعاتی باغ گل رز باید آخرین شنبه ها صبح اتفاق می افتاد ، آنها داستان را به مدت 48 ساعت آویزان کردند.”

وی گفت: “این برای بوریس و محافظه کاران بسیار مضر است ، اما او به دلیل اکثریت 80 کرسی وی زنده می ماند.”

نیل معتقد است که پوشش کاممینگ به شدت تحت تأثیر نبردهای Brexit بوده است.

نیل همچنین می گوید: “من توسط چلتنهام وحشت زده شدم ، فکر می کردم آن زمان جنون بوده است ، نمی توانم درک کنم که چرا این روند پیش می رود ، اما بسیاری از موارد دیگر در حال حاضر وجود دارند که اکنون فقط داستان های پشت پرده هستند.”

او اکنون می خواهد كه مردم به سر كار برگردند و اظهار داشت كه کودکان به مدرسه آسیب نمی رسانند.

او معتقد است که ریشی ساناک ستاره همه گیر است و گفته است که او بوده است ، “قاطع ، درخشان ، حتی اگر بر خلاف هر غریزی باشد که حزب Tory داشته باشد ، او در برابر صفحه ایستاده است.”

او با تکان دادن مجری بی بی سی نیوز شب ، امیلی مییتلیس به پایان رسید.

وی گفت: “او سخنرانی كرد ، دیدگاه های خود را در مورد دومینیك كومینگز ، بوریس جانسون و دولت به مخاطبان خود گفت ، او همه آنها را كاملاً خراب كرد. من فکر کردم Newsnight یک برنامه خبری یا یک برنامه نظر نیست و طبق قوانین OFCOM غیرقانونی است که بی بی سی به یک سو یا دیگری مغرض شود ، این یک جدال کاملاً مغرضانه بود و ظالمانه بود. این سمبلیک آن چیزی بود که تحت Brexit و کاملاً بی نظم آغاز شد ، مثال عالی تعصب بی بی سی سخنرانی امیلی میتلیس بود. “