اجاره اعتصابات ، فلکس های VP و چپ جدید سازمان یافته

اجاره اعتصابات ، فلکس های VP و چپ جدید سازمان یافته

رئیس جمهور اکنون هفته ها است كه به پزشكان غیر مسئولانه مشاوره می دهد. چرا جانشینان واجد شرایط وی از او حمایت می کنند؟

یاسمینا Mrabet، بنیانگذار سازمان جامعه LinkUp و عضو حزب سوسیالیسم و ​​آزادی ، به Misfits گفت که هیچ شگفتی نیست که شرکت های بزرگ از مزایایی که اکنون کارگران این کشور با آن روبرو هستند بهره می برند. از آنجا که افرادی که در تلاش هستند ، تعجب می کنند که چرا سخت ترین ضربه بیشترین هزینه را می پردازند و کمترین نتیجه را از این تلاش های بهبودی می گیرند ، مهم است که این احیا و این شتاب را از همکاری احزاب سیاسی بدبین نگه دارید. وی در مورد نحوه استفاده نیروهای سرمایه داری از بحران به اهداف خود ، اعم از آن کارفرمایان یا توسعه دهندگان اصلی مسکن ، و مشکلات سازماندهی علیه شرکت های عظیم ، بحث کرد. برخی از مسیرهای مثمر ثمر برای مقاومت در برابر مردم وجود دارد ، از جمله کاروان های اتومبیل #CanceltheRent که برای شنبه در واشنگتن دی سی ، نیویورک و سراسر کشور برنامه ریزی شده اند.

کیتلین سوپوسی-بلکناپهماهنگ كننده ملي با جنبش براي يك حزب مردم به اين گفتگو پيوست تا نقاط ضعف سياسي را در مورد كارهاي انجام شده براي به وجود آوردن يك حزب زنده و قدرتمند كه در واقع نماينده مردم است ، به روز كند. دموکرات ها خیلی طولانی چپ را زیرپا گذاشته اند ، و آن دستگاه به وضوح از داخل قابل اصلاح نیست. جنبش برای حزب مردم در نظر دارد این مسئله را اصلاح کند. وقت آن است که رهبری حاضر شود حقیقت را بگوید ، و از هر دو طرف دهان خود صحبت نکند ، زیرا افرادی که زیر چتر DNC کار می کنند باید انجام دهند. او در مورد چگونگی تغییر از حزب معترض به یک نیروی واقعی و آنچه مانع از قدرت گرفتن مردم می شود ، صحبت می کند.

میزبان Misfit باب شلوئوبر و جمارل توماس همچنین آخرین مشاوره پزشکی وحشتناک رئیس جمهور دونالد ترامپ را پاره کردند ، خبرهای خوبی از آزمایش محدود آنتی بادی های انجام شده در این هفته ، چگونه می توانیم بگوییم که در “ماتریکس” نیستیم ، جنون در لاس وگاس ، COVID. -19 و حیوانات خانگی و برخی دیگر از اخبار.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید