اتهامات تجاوز جنسی توسط جاستین بیبر توسط دو زن در توییتر ظاهر شد

اتهامات تجاوز جنسی توسط جاستین بیبر توسط دو زن در توییتر ظاهر شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

آنسل الگورت ، ستاره هالیوود در اوایل سال 2014 به تجاوز جنسی به یک زن 17 ساله متهم شد ، ادعا کرد که بازیگر “کودک درایور” را رد کرده است. اکنون چندین دختر دیگر نیز حاضر شده اند اتهامات مشابهی را علیه جاستین بیبر ، ستاره پاپ کانادایی مطرح کنند.

اتهامات تجاوز جنسی علیه جاستین بیبر باعث برانگیختگی در توییتر شده است ، در حالی که بسیاری از شهروندان شهروندان آنها را به عنوان غیرقانونی رد کرده و به دفاع از خواننده می روند.

روز شنبه ، زنی به نام دانیل در توییتر فاش کرد که در سال 2014 در هتل Four Season توسط ستاره کانادایی مورد تجاوز قرار گرفت. این زن ، که از افشای نام دوم خود “به دلایل شخصی” خودداری کرد ، گفت که این حمله پس از یک رویداد در خانه کالباس بانگر و باغ آبجو در آستین ، تگزاس در 9 مارس 2014 اتفاق افتاد.

وی سپس وقایع شبی را كه گفته می شود مورد تجاوز قرار گرفته است ، توصیف كرد و ادعا كرد كه در زمان این حمله 21 ساله بوده است. دانیلا گفت که این عمل جنسی ادعا شده بدون رضایت او اتفاق افتاده است ، اما اعتراف کرد که این خواننده را قبل از وقوع بوسیدن در یک لحظه ببوسد. آن زمان جاستین بیبر با سلنا گومز ملاقات می کرد.

اندکی پس از توئیت ، زن دیگری به نام کادی با ادعاهای مشابهی علیه این خواننده روبرو شد و ادعا کرد که وی نیز در تاریخ 4 مه 2015 توسط بیبر مورد تجاوز قرار گرفته است ، پس از دعوت وی به هتل Langham که در آنجا اقامت داشته است. به گفته این دختر ، تجاوز جنسی با وجود تماس های وی برای متوقف شدن و نگرانی از اینکه نباید قبل از ازدواج رابطه جنسی با کسی داشته باشد به دلیل تربیت سنتی او رخ داده است. قربانی ادعا شده از ترس از شرم و ننگ که می تواند برای خانواده خود به ارمغان بیاورد ، گفت که آماده نیست تا در مورد این حمله صحبت کند.

او نوشت: “من تا سال گذشته در سال 2017 سکوت کردم و دیدم که من نیز جنبش من را دیدم” ، وی نوشت ، ضمن اینکه تصاویر مکالمات خود را با مردم درباره این حمله متهم به اشتراک می گذارد.

با این حال ، هنوز مشخص نیست که آیا اولین زنی که ستاره پاپ کانادایی را متهم کرده است حتی یک فرد واقعی است یا خیر.

بیبر 26 ساله که اکنون با هلی روده بالدوین ازدواج کرده است مستقیماً به این ادعاها پاسخ نداد. با این حال ، ظاهراً اولین ادعا توسط رئیس تیم مدیریت بیبر ، آلیسون کای رد شد.

پیام ادعای Kaye به صفحه حساب طرفداران بیبر در اینستاگرام می نویسد: “ادعای مشابه این چیزی است که ما هرگز به آن ملایم نخواهیم رسید اما این دقیقاً مانند ادعای آنسل الگورت می خواند ، بنابراین ما کمی مشکوک بودیم”.

بسیاری از “بازپرسان آنلاین” با عجله ادعای كادی را رد كردند و ادعا كردند بعید است كه او آن سال با این خواننده ملاقات كند. اما برخی دیگر از ادعای هر دو دختر حمایت کردند.

آنسل الگورت بازیگر آمریکایی پیش از این در سال 2014 در نیویورک ، در سن 17 سالگی ، متهم به تجاوز جنسی به زنی بنام گبی بود ، در حالی که 17 سال داشت. الگورت معتقد است که روابط وی با این زن “کوتاه ، قانونی و کاملاً اجماع” بوده است.

وی گفت: “من نمی توانم ادعا كنم كه احساسات گبی را می فهمم ، اما توصیف او از وقایع فقط آن چیزی نیست كه اتفاق افتاد. این بازیگر اظهار داشت این هفته هیچ وقت و هرگز به کسی حمله نمی کردم. “

با این حال ، بحث در مورد جنایات جنسی ادعا شده ستاره ها در رسانه های اجتماعی ادامه دارد.