اتحاد مادورو در انتخابات مجلس ونزوئلا بر کنترل قوه مقننه پیروز شد

اتحاد مادورو در انتخابات مجلس ونزوئلا بر کنترل قوه مقننه پیروز شد

متحدان رئیس جمهور نیکولاس مادورو در انتخابات پارلمانی ونزوئلا که روز یکشنبه برگزار شد حضور یافتند و در یک رقابت تحریم شده توسط احزاب اصلی مخالف ، کنترل شورای ملی را بدست آوردند.

لئو فلورس، هماهنگ كننده آمریكای لاتین برای Code Pink ، برای بحث در مورد انتخابات ونزوئلا به ما پیوست. متحدان مادورو با 31٪ مشارکت رای دهندگان اکثریت مجلس شورای ملی را به دست آوردند ، حتی در حالی که ایالات متحده و بیش از 50 کشور دیگر هنوز از رهبر مخالف و خوان گوئیدو رئیس جمهور موقت خود اعلام می کنند. روسیه ، چین ، کوبا و ترکیه مورد حمایت مادورو قرار دارند.

گارلند نیکسونمیزبان مشترک The Critical Hour ، از ونزوئلا به ما می پیوندد تا در مورد تلاش های ایالات متحده و سایر کشورها برای ایجاد بی ثباتی در دولت ونزوئلا از طریق تحریم ها و تلاش های مستقیم برای تغییر رژیم ، و همچنین آنچه که آخرین نتایج انتخابات به معنای حرکت رو به جلو است ، بحث کنیم.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، برای بحث در مورد بسته محرک احتمالی اقتصادی ایالات متحده به ما می پیوندد. “یک گروه دو حزبی از سناتورهای آمریکایی در تلاش برای سرعت بخشیدن به کمک به اقتصادی در معرض خطر فروپاشی بیشتر به دلیل افزایش رکورد در موارد ویروس کرونا ، از اوایل روز دوشنبه قانون را برای محرک های مالی اضافی به ارزش 908 میلیارد دلار رونمایی می کنند” تایمز روز یکشنبه گزارش داد.

وکیل مهاجرت کارلوس کاستاندا به دکتر ویلمر لئون می پیوندد تا درباره تصمیم روز جمعه قاضی فدرال ایالات متحده برای بازگرداندن برنامه اقدام معوق برای ورود به دوران کودکی (DACA) به وضعیت اولیه 2012 صحبت کند. این حکم ضربه ای بود به برنامه دولت فعلی برای کشتن برنامه دوران اوباما. بر اساس رویاهای مشترک ، “نیکلاس گارافیس قاضی منطقه از بروکلین به وزارت امنیت داخلی آمریکا (DHS) دستور داد تا روز دوشنبه اعلامیه عمومی مبنی بر پذیرش درخواست های جدید برای DACA را ارسال کند ، که به رویاپردازان امکان می دهد به طور قانونی در کشور زندگی و کار کنند. “

جیمز کریسردبیر و مالک مشترک Geopolitics Alert ، برای بحث در مورد سابقه طولانی نیروی بیش از حد مورد استفاده پلیس اسرائیل پس از کشته شدن ایاد الحلاق ، مرد 31 ساله اوتیسم ، به ما پیوست. آنها همچنین در مورد مقاله اخیر MintPress News توسط میکو پلهد صحبت می کنند که در مورد اقدامات صهیونیست ها در تخریب اماکن مهم تاریخی و بناهای تاریخی برای ارائه دید شکسته از تاریخ فلسطین بحث می کند.

روزنامه نگار و بنیانگذار Ghionjournal.com Teodrose Fikre برای بحث درمورد نبردهای بین ارتش فدرال ابی احمد نخست وزیر اتیوپی و جبهه آزادیبخش مردم Tigray (TPLF) به ما می پیوندد. گزارش رویترز خاطرنشان کرد که دولت گفته است رهبران گروه مخالف را ظرف چند روز اسیر خواهد کرد. با این حال ، رسانه اظهار داشت که Debretsion Gebremichael ، رهبر TPLF ، در آخر هفته گفت که جنگ هنوز در خارج از پایتخت منطقه Mekelle ادامه دارد.

دیو لیندورف، خبرنگار تحقیقی و بنیانگذار “این نمی تواند اتفاق بیفتد” به ما پیوست تا در مورد نامزدی رئیس جمهور منتخب جو بایدن برای معرفی وزیر دادگستری كالیفرنیا از خاویر بكرا برای دبیر بهداشت و خدمات انسانی صحبت كنیم. بعد از معرفی الخاندرو مایوركاس به عنوان دبیر امنیت داخلی ، بكرا دومین انتخاب لاتین برای كابینه است. این انتخاب ها در حالی صورت می گیرد که بایدن برای انتخاب تعداد بیشتری از لاتین ها برای سمت های کابینه با فشار روبرو است.

کی جی نو، فعال صلح ، نویسنده و معلم ، برای بحث در مورد برنامه های نیروی دریایی ایالات متحده برای ارسال ناوگان جدید به منطقه هندو-اقیانوس آرام برای مقابله با کشتی های جنگی چین بازگشت. وزیر نیرو دریایی کنت بریتوائیت در ماه نوامبر گفت که ایالات متحده می خواهد این ناوگان را “در تقاطع بین اقیانوس های هند و آرام قرار دهد ، و ما واقعاً رد پای هند و پاکوم خواهیم داشت.”

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم