اتحادیه اروپا سقوط کرد – Sputnik International

اتحادیه اروپا سقوط کرد – Sputnik International

وزیر بهداشت ، مت هانکوک ، به همه بریتانیا گفته است که تعطیلات تابستانی لغو شده است! بنابراین ، جان گونت فکر کرد که ایده خوبی است برای گرفتن دیدگاهی در مورد بیماری همه گیر Covid-19 از کوستا بلانکا با مجری خلیج FM FM ، کال ساترلند.

کال و جان درباره این واقعیت صحبت می کنند که انگلیس و هم اکنون اسپانیا یک قرنطینه 14 روزه برای همه پروازهای ورودی معرفی کرده اند و کال می گوید که این امر تأثیر مخربی بر اقتصاد اسپانیا خواهد گذاشت.

وی گفت: “تأثیر بر اقتصاد چشم انداز است. این شرکت 80 میلیون بازدید کننده تولید می کند و 12 درصد از تولید ناخالص داخلی اسپانیا را تشکیل می دهد. 6.4 میلیون شغل به گردشگری بستگی دارد. “

کال تفاوت های بین قفل انگلستان و نسخه اسپانیا را توضیح می دهد و می گوید اسپانیایی بسیار جدی بود و فقط به مردم اجازه می داد تا از ملزومات خود استفاده کنند.

بسته شدن قفل اکنون در پنج مرحله کاهش یافته است ، از این رو ، “دوشنبه گذشته می توانید با ده نفر در بیرون کافه ها در کوستا بلانکا بنشینید اما در شهرهای بزرگ مانند مادرید قوانین مختلفی وجود دارد.”

جالب اینجاست که کال می گوید دولت ائتلاف اسپانیا تحت فشارهای مشابه قرار دارد و بسیاری از مشکلات مشابهی را که بوریس در انگلیس بر سر PPE و مرگ و میر در خانه های مراقبت از آن روبرو است ، دارد.

“رسوایی خانه مراقبت یک عامل مهم در اسپانیا و همچنین به ویژه در شهرهای بزرگی مانند مادرید و بارسلونا است.”

وی گفت: “از آنجا که بیمارستان ها بیش از حد غرق شده بودند ، در خانه های مراقبت مرگ و میر افزایش یافت. ما از ایتالیا می دانستیم و به همین دلیل انگلیس می دانست که چه اتفاقی می افتد ، اما خانه های مراقبت در انگلستان و اسپانیا برای PPE و منابع دیگر در صدر لیست قرار نگرفتند. “

جان یک Brexiteer کاملاً متعهد و Kal یک بازدارنده بسیار مصمم است ، اما آنها در مورد نحوه عملکرد اتحادیه اروپا در بیماری همه گیر با بیان Kal اظهار داشت: “این چیزی نیست که اتحادیه اروپا در حال حاضر به آن نیاز داشته باشد زیرا این اختلافات را نشان می دهد. بین کشورهای مختلف در سراسر اروپا وجود دارد. اتحادیه اروپا فقط از هم جدا شد و همه در حال بسته شدن مرزها و چگونگی مدیریت این بحران و چگونگی مدیریت این بحران بودند که قوانین خود را می پنداشتند ، که فکر می کنم طبیعت انسانی است. “

جان و کال با بحث در مورد نحوه برخورد همه گیر با بوریس جانسون با جان ، آن را بی فایده خواندند و کال با اشاره به عدم تجربه واقعی در کابینه انگلستان.

آنها با صحبت کردن در مورد تسکین بخشیدن به قفل در انگلستان نتیجه می گیرند که جان می گوید خیلی سریع است و خلاصه خلاصه گفت با گفتن ، “با نگاه از دور به نظر می رسید هرج و مرج آشکار بود ، شاید کمی زودرس اما شاید خبرهای اولیه در مورد ارقام اقتصادی داشته باشد. ! “

چیزی متفاوت از تیراندازی از لب در این هفته اما به همان اندازه تحریک کننده جالب و فکر است. آن را از دست ندهید!