آیا Mar-Arch-villain در کمیک New Captain America با الهام از جردن پیترسون ساخته شده است؟

آیا Mar-Arch-villain در کمیک New Captain America با الهام از جردن پیترسون ساخته شده است؟

واکنش “جردن” پس از واکنش مشترک جردن پیترسون پس از آنکه یکی از پیروان شبکه های اجتماعی تصویری از کمیک های جدید کاپیتان آمریکا با محوریت شخصیت شرور دوران نازی Red Skull را به اشتراک گذاشت ، نشان می دهد برخی از تبلیغات ضد قهرمان ، از جمله “ده قانون برای زندگی” ، شبیه کارهای روانشناس بود.

در ابتدا ، جوردن پترسون ، استاد و معلم روانشناسی کانادایی از اینکه فلسفه وی می تواند به عنوان الهام بخش ایده های شرور جمجمه سرخ کاپیتان آمریکا عمل کند ، شوکه شد ، اما به نظر می رسد اکنون سخنران مشهور این کنایه را پذیرفته است.

موضوع “شرور” از آنجا شروع شد که یک کاربر توییتر به پست پیترسون درباره “فرهنگ زورگویی و خودخواهی دیوانه وار” مجله آتلانتیک “به توسعه کمک کرده است” پاسخ داد.

کاربر گزیده ای از کمیک های “Captain America Vol 9 # 28” را منتشر کرد که در تاریخ 31 مارس نوشته شده توسط نویسنده The Atlantic و نویسنده کمیک Marvel Ta-Nehisi Coates ، که شامل شخصیت شرور Red Skull الهام گرفته از نازی ها است و در مورد “ده قانون برای زندگی” صحبت می کند ‘آشوب و نظم’ – در اشاره ای پنهان به پرفروش ترین کتاب “12 قانون برای زندگی” استاد کانادایی.

کاپیتان آمریکا برای توصیف شخصیت شرور به عنوان یک مبلغ اینترنتی تلاش می کند تا ذهن جوان آسیب پذیر را به خاطر اعتقادات خود بمیرد:

“این برای همه آنها یکسان است. مردان جوان ضعیف. دنبال هدف می گردم. پرچم را پیدا کردم ، شما نشان را پیدا کردید. آنها جمجمه را پیدا کردند. ”

او آنچه را که همیشه آرزو داشتند بشنوند ، به آنها می گوید. که آنها مخفیانه عالی هستند. که همه دنیا با آنها مخالفند. که اگر آنها واقعاً مرد باشند ، با آنها مقابله خواهند کرد. و یکنوع بازی شبیه لوتو – هدف آنها این است. این چیزی است که آنها برای آن زندگی می کنند. و این همان چیزی است که آنها به خاطر آن خواهند مرد. “

پیترسون اول بود کمی گم شده بیش از ارتباط ناخوشایند با یک اصل “چه جهنمی؟” واکنش.

“آیا من واقعاً در جهانی زندگی می كنم كه Ta-Nehisi Coates كمیك كاپیتان آمریكا را با تقلید تمسخرآمیز از ایده های من به عنوان بخشی از فلسفه شرور قوس Red Skull نوشته است؟” او از پیروان خود س askedال کرد ، کمیکها را در نمایه خود پین کرد.

اما سپس استاد دانشگاه تورنتو و طرفدارانش تصمیم گرفتند با استفاده از ترکیب نقل قولهای واقعی جردن پیترسون و تصاویر جمجمه سرخ ، از تقلید مسخره آمیز بهترین استفاده را ببرند.

پیترسون حتی یک نظرسنجی ایجاد کرد تا پیروانش بهترین شعار Supervillian را انتخاب کنند: “اتاق خود را تمیز کنید” یا “صاف بایستید”. تا اینجا ، اولین گزینه پیروزی است.

نه Ta-Nehisi Coates و نه Marvel Comics تأیید نکرده اند که هنگام بازسازی خبیث افسانه ای ، از تبلیغات پیترسون الهام گرفته اند. اما پیترسون و پیروانش اکنون بر این باورند که این احتمال قطعی است.

پترسون گفت ، “سخت است كه ما از شوخ طبعی بیش از حد زمانی كه زندگی می كنیم شوكه نشویم …” ، در حالی كه رسانه ها شروع به واکنش “شوك زده” او نسبت به اوضاع كردند.