آیا Greed ، Xenophobia باعث می شود تا ترامپ از کمک بین المللی در یافتن واکسن COVID-19 خودداری کند؟

آیا Greed ، Xenophobia باعث می شود تا ترامپ از کمک بین المللی در یافتن واکسن COVID-19 خودداری کند؟

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با ترزا M. لوندی ، متخصص امور دولتی و روابط عمومی و مدیر امور ارتباطات TML ، LLC پیوست.

“منتقدین هشدار می دهند که سخنان رئیس جمهور دونالد ترامپ از همکاری های بین المللی در زمینه تحقیقات COVID-19 می تواند به فاجعه منجر شود و تلاش های خود را برای درمان این بیماری بازگرداند ، حتی آنگونه که رئیس جمهور قول داده بود یکشنبه در یک شهربازی با فاکس نیوز یکشنبه بگوید که آمریکا واکسن برای coronavirus تا پایان سال ، “Common Dreams دوشنبه گزارش داده است. دیپلمات ها و طرفداران بین المللی “می ترسند کاخ سفید از تلاشهای مشارکتی در مورد موضع آینده منعکس کند و بر رقابت با سایر کشورها برای واکسن تأکید کند تا اینکه اطمینان حاصل کند که در دسترس همه افراد جهان است.” این نگرانی چقدر بزرگ است؟

“دولت [Venezuelan] رئیس جمهور نیکولوس مادورو اظهار داشت که یکشنبه “حمله” در ساحل کارائیب را یکشنبه صبح خنثی کرده است ، و ادعا کرد که نیروهای اطلاعاتی آن نقشه ای را کشف کرده اند ، مهاجمان را کمین کرده و 10 نفر را اسیر کرده یا کشته اند. ” از همه اینها؟

در تاریخ 21 آوریل ، با گفتن اینکه آمریکا در حال نظارت بر اطلاعاتی بود که حاکی از رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون بود ، پس از عمل جراحی ، در معرض خطر جدی قرار دارد ، بحث کردیم که چگونه CNN در 20 آوریل تعداد زیادی از مردم را از بین برد. یک منبع آگاه با اطلاعات مستقیم به سی ان ان گفت که ایالات متحده از نزدیک گزارش های مربوط به سلامتی کیم را تحت نظر دارد. ” خبرنگار سی ان ان جیم سیوتو با شکستن این ماجرا اعتبار یافت. خوب اکنون ما می دانیم ، یا تمام شاخص ها به این واقعیت اشاره دارند که کیم می تواند مارک تواین را بیان کند: “گزارش های مرگ من بسیار اغراق آمیز بوده است.” عکس هایی که توسط دولت کره جنوبی تأیید شده است ، ظاهر شده اند که نشان می دهد کیم زنده و خوب است و اوقات خوبی را سپری می کند. ما از همه اینها چه می توانیم بسازیم؟

MintPress News روز جمعه گزارش داد: “در شمال یمن ، ائتلاف به رهبری عربستان سعودی تاکنون در ماه مبارک رمضان اسلامی بازپرداخت کمی به شهروندان ارائه داده است.” “چندین منطقه – از جمله ماریب ، الجوف ، بیتا و سودا” در معرض بمباران های هوایی تقریبا مداوم بوده اند ، و ادامه خشونت تنها چیزی نیست که زندگی غیرنظامیان یمن را در ماه رمضان دشوار می کند. ” با بازی طولانی اینجا چه می گذرد؟

میهمانان:

ترزا M. لوندی – امور امور دولتی و روابط عمومی و مدیر ارتباطات TML ، LLC.

Nino Pagliccia – فعال و نویسنده مستقل مستقر در ونکوور. یک محقق بازنشسته از دانشگاه بریتیش کلمبیا ، کانادا ، Pagliccia یک ونزوئلا-کانادایی است که در رابطه با روابط بین الملل با محوریت قاره آمریکا دنبال و می نویسد ، و همچنین سردبیر کتاب “همبستگی کوبا در کانادا – پنج دهه از مردم” است روابط خارجی با مردم ”

دانیل لازاره – روزنامه نگار و نویسنده سه کتاب: “جمهوری یخ زده” ، “کودتای مخملی” و “جنگ ناشناخته آمریکا”.

کتی کلی – هماهنگ کننده Voices for Creative Non خشونت.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم