آیا COVID-19 می تواند برای همیشه اینجا باشد؟

آیا COVID-19 می تواند برای همیشه اینجا باشد؟

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News ملحق می شوند که والتر اسمولارک و نیکول روسول هستند.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را در معرض دید قرار می دهد ، از جمله مطالعات جدید نشان می دهد که آنتی بادی های کورو ویروس فقط ممکن است به طور موقت وجود داشته باشند ، این حکم دیوان عدالت اروپا در مورد نقض ایالات متحده است. از حریم خصوصی داده ها ، هک دیروز به حساب های معروف توییتر ، فیلم جدیدی از مرگ جورج فلوید و آنچه پلیس در هنگام کشته شدن وی و سایر موارد گفته است.

تا همین اواخر ، جزیره ژاپنی اوکیناوا ، که محل زندگی چندین پایگاه نظامی مختلف آمریکا است ، به هیچ وجه هیچ گونه پرونده Covid-19 را نداشت. اما در دو هفته گذشته ، نزدیک به 100 خدمتکار آلوده شده اند و تمام امکانات ایالات متحده در این جزیره به بند بسته اند تا تلاش کنند تا از شیوع این بیماری در جمعیت جلوگیری کنند. در همین حال ، وزیر امور خارجه مایک پومپئو این هفته تنش ها را با چین تشدید کرد. KJ Noh، یک فعال صلح و محقق درباره ژئوپلیتیک آسیا و همکار مکرر Counterpunch و Dissident Voice به این برنامه می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایت، بنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و تحلیلگر اخبار اسپوتنیك نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم