آیا گواهینامه رای میشیگان به تلاش ترامپ برای یک دوره دوم پایان می دهد؟

آیا گواهینامه رای میشیگان به تلاش ترامپ برای یک دوره دوم پایان می دهد؟

یک هیئت چهار نفره با تایید 3 بر صفر نتایج 83 ایالت میشیگان را تأیید کرد و بیشتر پیروزی بایدن را رسمیت بخشید و راه رئیس جمهور ترامپ را برای لغو نتایج انتخابات تنگ کرد. ترامپ با بیش از 150،000 رأی عقب است.

دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری در کالیفرنیا ، برای بحث درباره گزارش هایی که هیئت Canvassers از میشیگان نتایج انتخابات ایالت را تأیید کرده است ، به ما می پیوندد. شمارش آراي نهايي ، معاون رئيس جمهور سابق جو بايدن ، حق تقريباً 150،000 رأي را به دست آورد. بعلاوه ، پرزیدنت ترامپ تحت فشار چندین مقام ارشد GOP به دولت فدرال اجازه کار برای همکاری با تیم بایدن را داده است.

نتفا فریمنمیزبان Voices With Vision در WPFW 89.3 FM ، پان آفریقایی و سازمان دهنده بین الملل برای پیگیری مباحث اساسی درگیری نظامی در منطقه Tigray در اتیوپی به ما پیوست.

گرت پورتر، روزنامه نگار تحقیقی ، بازمی گردد تا در مورد مقاله اخیر خود “FBI و DOJ آماده حذف وب سایت” ایرانی “American Herald Tribune با سالها كیفیت قانونی استفاده كنند. گرت در مورد یک عملیات اطلاعاتی اخیر بحث می کند که وب سایت های ای را که از ایران منشا می گرفتند ، هدف قرار داد. او استدلال می کند که اختیارات جدید FBI در تصرف های “ایرانی” می تواند تأثیرات شدیدی بر آزادی اساسی آمریکا در انتشار و دسترسی به اخبار و عقاید داشته باشد.

استیو پوکونن، سازمان دهنده ملی Action4Assange ، برای بحث درباره مقاله اخیر درباره جولیان آسانژ به ما پیوست. پوکونن معتقد است که تهدید واقعی دموکراسی در پرونده آسانژ ، پرونده جاسوسی است که برای پیگرد قانونی وی مورد استفاده قرار گرفته است. در حالی که این داستان دارای برخی اشتباهات واقعی است ، اما این یک مورد قانع کننده است که استفاده از قانون جاسوسی علیه ناشر قانونی ، حق دسترسی همه مردم به اطلاعاتی را که دولت می خواهد پنهان کند ، به خطر می اندازد.

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده کودتای مخملی ، و اسکات ریتر، بازرس سابق اسلحه سازمان ملل در عراق تخصص خود را در بحث در مورد روابط ایران با آمریکا در یک فضای سیاسی پس از ترامپ به ما وام می دهد. آیا معرفی نامزد جنگ های معروف بدنام توسط جو بایدن به مواضع مهم سیاست خارجی نشان دهنده موضع تهاجمی نسبت به اتحاد پارسی خاورمیانه است ، یا سر سردتر غلبه خواهد کرد؟

دن کوهن، فیلمساز و نویسنده پروژه منطقه خاکستری ، در مورد مقاله اخیر خود در سایت خبری ماکس بلومنتال The Grey Zone صحبت می کند. او می گوید که گزینه احتمالی بایدن برای وزیر دفاع ، میشل فلورنوی و مشاور ارشد سیاست خارجی وی ، تونی بلینکن ، در هر جنگی که توسط روسای جمهور دموکرات از زمان کلینتون برپا می شود ، نقش اصلی را ایفا کرده اند.

نیکلاس دیویس، نویسنده کتاب خون بر روی دستان ما ، به ساعت بحرانی بازمی گردد تا درباره وضعیت ویرانگر کرونا در نوار غزه بحث کند. به دلیل کمبود هواکش ، تجهیزات PPE و دارو ، مقامات غزه می گویند که محاصره اسرائیل برای بیماران ویروسی کرونا ویروس غزه “حکم اعدام” است. علاوه بر این ، نماینده دائمی ایران در سازمان های بین المللی مستقر در وین ، ابراز نگرانی در مورد اثرات تحریم های یک جانبه در جنگ کشورهای در حال توسعه با شیوع ویروس کرونا کرده و بر لزوم واکنش جهانی هماهنگ تأکید کرده است.

جیمز کریسردبیر و مالک مشترک سایت Geopoliticsalert.com ، برای بررسی گزارش های اخیر مبنی بر اینکه حوثی های یمن با استفاده از موشک های پیشرفته برای حمله به تأسیسات نفتی آرامکو عربستان سعودی ، موفقیت چشمگیر نظامی دیگری نیز داشته اند ، به ما می پیوندد. همچنین ، دولت ترامپ در حال آماده سازی برای تعیین شورشیان حوثی مورد حمایت ایران یمن به عنوان یک سازمان تروریستی قبل از ترک دفتر در ژانویه است. به گفته چندین منبع دیپلماتیک ، این نگرانی ایجاد می کند که این اقدام باعث مختل شدن کمک های بین المللی و پایان دادن به تلاش های صلح با میانجیگری سازمان ملل میان جنبش شیعه و دولت یمن مورد حمایت عربستان سعودی خواهد شد.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم