آیا گزارش های جدید درباره ایمیل های هانتر بایدن بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تأثیر می گذارد؟

آیا گزارش های جدید درباره ایمیل های هانتر بایدن بر انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تأثیر می گذارد؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با الکساندر مرکوریس در مورد ایمیل های 2015 به نقل از نیویورک پست صحبت می کنند که نشان می دهد شکارچی بایدن پدرش ، جو بایدن ، معاون رئیس جمهور وقت ایالات متحده را به عنوان یک مقام برتر معرفی کرد مدیر شرکت انرژی اوکراین Burisma Holdings ، جایی که بایدن جوان تر در آنجا کار می کرد.

روزنامه نیویورک پست روز چهارشنبه داستانی را با عنوان “نامه سیگار کشیدن سیگار نشان می دهد که چگونه هانتر بایدن تاجر اوکراینی را به پدر جانشین خود معرفی می کند” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟ در حالی که کمتر از سه هفته به انتخابات باقی مانده و یک سالن شهرداری و یک بحث باقی مانده است ، آیا این مسئله تبدیل به یک مسئله خواهد شد؟

پروژه محکومیت تحقیقاتی را منتشر کرده است که نشان می دهد تقریباً 5.2 میلیون آمریکایی به دلیل محکومیت های جنایت ، قادر به رای دادن در انتخابات آینده نخواهند بود. “رویاهای مشترک” روز چهارشنبه گزارش داد: “سیاه پوستان و لاتینکس بطور نامتناسبی تحت تأثیر قوانین محرومیت از حق قانون قرار می گیرند ، که هنوز هم در اکثر ایالت های آمریکا اعمال می شود.” این اعداد چه تاثیری در انتخابات خواهد داشت؟

در تیتر پنجشنبه در ایندیپندنت آمده است: “دکتر فاوسی می گوید آمریکایی ها باید لغو برنامه های شکرگذاری را به دلیل افزایش موارد COVID-19 بررسی کنند.” وی گزارش داد “این یک واقعیت تأسف آور است که گردهمایی های شکرگذاری می تواند گسترش ویروس را به یک دنده حتی بالاتر برساند”. آیا آمریکایی ها تبعیت می کنند؟

“پس از اعلامیه سه شنبه مبنی بر اینکه بخش” در جنگ “نیویورک تایمز – که” تجارب و هزینه های جنگ “را در دو سال و نیم گذشته بررسی کرده است – در این هفته پایان می یابد ، طرفداران صلح سریع متوجه شدند که “رویاهای مشترک” روز چهارشنبه گزارش داد ، “جنگ” ابدی “واقعی” و “برگزاری یک مجمع اختصاص یافته به پوشش آن ، باید یادآوری هوشیارانه ای از سیاست خارجی مخرب و خونین ملت باشد ، تقریباً دو دهه پس از حمله به افغانستان و عراق.” آیا این مدافعان درست هستند؟

“رئیس جمهور سورونبای جینبکوف از قرقیزستان پنجشنبه پس از یک محکوم سابق استعفای خود را اعلام کرد [Sadyr Japarov] “واشنگتن پست” روز پنجشنبه گزارش داد ، آیا این می تواند به بن بست سیاسی پایان دهد یا خلا قدرت ایجاد خواهد شد؟

در یک عنوان چهارشنبه در محافظه کار آمریکایی آمده است: “50 اتاق فکر برتر ایالات متحده بیش از 1 میلیارد دلار از Gov ، پیمانکاران دفاعی دریافت می کنند.” در مقاله ذکر شده بود: “بر اساس تحلیل مرکز سیاست بین الملل ، بیشترین دریافت کنندگان این بودجه شرکت RAND ، مرکز امنیت جدید آمریکایی و بنیاد آمریکای جدید بودند.” این چگونه بر میزان خروجی اطلاعات آنها تأثیر می گذارد؟

“یک روزنامه برجسته آمریکایی تلاش های مداوم دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده برای انباشت تحریم های ایران در میان همه گیر ویروس کرونا ، را” بی رحمانه “محکوم کرد و گفت: اعمال تحریم ها به معنای مجازات جمعی برای ده ها میلیون ایرانی بی گناه است ، “رسانه دولتی ایران پرس تی وی روز چهارشنبه گزارش داد. آنچه در نیویورک تایمز منتشر شده چه می گوید و نماینده ویژه آمریکا در امور ایران و ونزوئلا الیوت آبرامز که هفته گذشته برای مشاوره با مقامات اروپایی به آلمان سفر کرده است ، چه چیزی را نشان می دهد؟

اسپوتنیک روز چهارشنبه گزارش داد ، سرگئی لاوروف ، وزیر خارجه روسیه روز سه شنبه گفت که اتحادیه اروپا سبک تهدید و مجازات ایالات متحده را با تحریم ها در پیش گرفته است. اظهارات لاوروف یک روز پس از توافق وزیران خارجه اتحادیه اروپا برای تحریم روسیه به دلیل ادعای مسمومیت الکسی ناوالنی ، شخصیت مخالف روس ، با استناد به نقض کنوانسیون بین المللی سلاح های شیمیایی صورت گرفت. بعد از این چه خواهد شد؟

میهمانان:

الكساندر مرکوریس – سردبیر The Duran

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

گلهای مارگارت – متخصص اطفال ، فعال اصلاحات بهداشتی و مدیر مشترک در مقاومت مردمی

نیکلاس دیویس – فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و نابودی عراق”

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

جیم جاترا – دیپلمات بازنشسته آمریکایی و مشاور سیاست خارجی مجلس سنا

مدیا بنیامین – بنیانگذار Code Pink

دانیل لازار – روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]