آیا کومو زنده می ماند و آیا ترامپ به لباس مبدل احتیاج دارد؟

آیا کومو زنده می ماند و آیا ترامپ به لباس مبدل احتیاج دارد؟

در این قسمت از خطوط خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان عناوین پیرامون فرماندار نیویورک کوومو ، رئیس جمهور سابق ترامپ ، کنفرانس جمهوری خواهان در آینده ، CPAC و موارد دیگر هستند.

میهمانان:

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | نیکول پاشینیان و به روزرسانی ارمنستان

دنی هایپهونگ – نویسنده و همکار | خی: فقر شدید مرده است

جان کیریاکو – افسر سابق CIA | آنچه ترامپ درست کرد … برای زندانیان

لی استراناهان – تحلیلگر اخبار و مجری The Back Story | CPAC

تایلر پی. نیکسون – بایگانی ، فعال و مشاور حقوقی | آیا در GOP جنگی در جریان است؟

مایکل گودوین – روزنامه نگار و ستون نویس | مشکلات کمک Cuomo

نخست وزیر ارمنستان ، نیکول پاشینیان پس از اینکه ارتش استعفای خود را خواست ، خود را در مرکز یک بحران سیاسی قرار می دهد ، در اقدامی که او یک اقدام کودتا می داند. مارک اسلبودا با Fault Lines در مورد اقدامات پاشینیان که منجر به درگیری های فعلی در ارمنستان می شود صحبت می کند.

رئیس جمهور چین شی جین پینگ از ریشه کن کردن فقر شدید چین خبر داد. دنی هایپهونگ به این نمایش می پیوندد و در مورد چگونگی اندازه گیری بین المللی فقر به تبلیغات بحث می کند.

رئیس جمهور جو بایدن اخیراً تماس با پادشاه سلمان عربستان سعودی را به جای صحبت با ولیعهد محمد بن سلمان تأیید کرده است. جان کیریاکو ، افسر سابق CIA ، با میزبانان Fault Lines در مورد دلایل احتمالی پنهان کردن MBS توسط بایدن و این که این برای آینده امور ایالات متحده در عربستان سعودی چیست ، صحبت می کند.

انتظار می رود آغاز CPAC 2021 علی رغم امتناع معاون سابق پنس از حضور ، احتمال آشتی جمهوری خواهان باشد. مجری اسپوتنیک از The Back Story لی استراناهان نظرات خود را درباره “جنگ GOP” آشکار ارائه می دهد. برای ادامه مکالمه ، تایلر نیکسون به جزئیات اختلافات پیرامون کنفرانس آینده می پردازد.

در همین حال ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک اخیراً مرکز ادعاهایی از جمله آزار و اذیت جنسی ، سرپوش گذاشتن بر مرگ COVID-19 و اقدامات کلی انتقام جویانه سیاسی بوده است. مایکل گودوین ، روزنامه نگار و ستون نویس در NY Post ، بیشتر در مورد ویرانی های COVID در خانه های سالمندان NY و عدم پاسخ کافی Cuomo صحبت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم